E-Ticaret

İster tamamen e-ticaret sitesi olacak bir marka yaratıyor olun ister offline’da var olan markanız için bir e-ticaret sitesi açıyor olun fark etmez.

Kısaca En iyi e-ticaret sitelerini yayınlarken amacımız kazancınız olmaktadır. Kurulumdan ürünlerinize, sipariş takibinden güncellemelere yanınızda ön safta bulunmaktayız. 

e-ticaret
e-ticaret

E-Ticaret Sitesi

E-Mağaza Sitesi Nasıl Kurulur ? Çeşitleri Avantajları ve Maliyetleri Nelerdir ?

Öncelikle kullanımı kolay ve güçlü bir web tabanlı yönetici paneliyle, online mağazanızın her yönü üzerinde tam kontrol sahibi olmanıza izin verir. Hatta ürün kataloğunuzu yönetebilir,ürün ekleyebilir, siparişleri yönetebilir, müşterilerinizi takip edebilirsiniz. Böylece Müşteriler, kargo ve ödeme yöntemlerini seçebilir ve sadece birkaç tıklamayla alışveriş yapabilir.

İlk olarak Türk Web Tasarım 2009 yılında kuruldu. Global olarak şirketlere web tasarımı ve online pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Diğer yaratıcı ajansların çoğunda daha verimli bir şekilde çalışarak daha düşük fiyatlarla yüksek kaliteli e-mağaza sitesi tasarımı ve yazılımı sunabiliriz. Fakat müşterilerimizle uzaktan çalışıyoruz, bu da maliyetleri düşürmeye yardımcı oluyor.

Ayrıca E-mağaza web sitesi çalışmalarımız sayesinde siz de e-ticaretteki yerinizi alabilirsiniz. Böylece sizde e-ticaret web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız hangi e-ticaret yöntemini kullanacağınıza karar vermeniz gerekir.

Aslında E-mağaza ile sınırlı kalmak zorunda olmayacaksınız. Üstelik tüm ülkelerden ve internet sitenize ekleyeceğiniz İngilizce, Fransızca, Arapça gibi dil seçeneği ile dünyadan birçok müşteriniz olabilir. Hatta Online E-mağaza yapmaya karar verirseniz web siteniz sizin sanal pazarınız olacaktır.

Böylece satıcılar ürünlerini pazar yerinize getirerek sergileyecekler. Müşteriler de istedikleri ürünleri alacaklar. Siz sadece pazar yerinin düzeni, güvenliği, temizliği, kampanyalar gibi konulardan sorumlu olacaksınız. Ürün satışı, depolama, kargo, fatura gibi sorumluluklar satıcılara aittir.

E-ticaret yani klasik alışveriş sitesi istiyorsanız Sanal Mağaza Paketleri, ücretsiz e-ticaret scriptleri, özel e-ticaret sitesi yaptırma gibi seçenekler var. Bu üç seçeneğinde kendine göre avantajları ve dezavantajları var. Web sitesi yapmayı bilmiyorsanız e-MAĞAZA paketlerinden yararlanmak sizin için daha uygun olacaktır. Ücretsiz e-ticaret scriptleri web sitesi kurmayı bilen kişilerce kullanılabilir. Ayrıca kurumsal ve bu işi ciddi olarak yapmayı planlıyorsanız paket ya da özel tasarım site yaptırmanız daha mantıklı olacaktır.

İşletmeniz için e-ticaret çözümleri aramaktan sıkıldıysanız, yalnız değilsiniz. Birçok şirket , iş fikirlerini en üst düzeye çıkarmak için hangi platformu seçeceklerini bilmedikleri için aynı sorunu yaşıyor. 

Sanal online bir e-ticaret çözümü bulmak önemlidir çünkü platformu kullanırken kendinizi güvende hissedebilmeniz, tüm satış süreçlerinizi takip edebilmeniz gerekir.

En İyi E-Ticaret Çözümleri Hangileridir ?

Bir e-ticaret yazılımı veya paketi seçmenin doğru ya da yanlış bir tarafı yoktur.Ürünlerinizi satmak için size gerekenleri bilmeniz yeterlidir.

Bir e-ticaret yazılımı veya paketi seçerken aşağıdaki faktörleri de göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz:

  • Web siteleriniz ve sosyal medya ile entegre olabilme özelliği
  • Gezinme kolaylığı
  • Ödeme şekli
  • Sattığınız ürünlerin türü
  • Mobil uyumluluk
  • Seo Altyapısı

Bu altı nokta, online mağazanız yada web siteniz için ihtiyacınız olan e-ticaret paketine karar verirken göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz şeylerdir. Web sitenize ve sosyal medya platformunuza hızlı bir şekilde entegre edebilmeniz gerekiyor. Gezinmesi kolay olmalı. Müşterilerinize güven veren ödeme seçenekleri olmalı.

Bunun yanı sıra müşteriye göndereceğiniz fiziksel ürünleri mi yoksa online olarak indirecekleri dijital ürünleri mi satacağıza karar vermelisiniz.

Mobil E-Ticaret

E-Ticaret’te Mobil Uyumluluk

Mağazanız, mobil müşterileriniz için mobil uyumlu olmalıdır.

İstatistikler , mobil alışveriş kalabalığının sadece önümüzdeki aylarda ve yıllarda artacağını gösteriyor.

Bu nedenle, web sitelerinizdeki bu mobil müşteri akışına hazır olmanız. Yazılımınızın onları alışveriş sitenizde kolayca gezindirebileceğinden emin olmanız gerekir.

Yanıt Verme, Geri Dönen Ziyaretçilerin Anahtarıdır

Sayfalarınızda mükemmel bir mobil web yanıt hızı oluşturmanın önemli olduğunu unutmayın.

Aslında birçok uzman, mobil – online destek gibi eklentilerin müşterilerinizin sitenize dönüp dönmemesinin en önemli nedenlerinden biri olduğu konusunda hemfikirdir.

mobil-uygulama
mobil-uygulama

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Sitesi Paketleri Nasıl Olmalı ?

İster fiziksel ister dijital ürünler satıyor olun, kurulumunu isteyeceğiniz e-mağaza paketlerinin tam sürüm olduğundan emin olun. Çünkü eksik e-ticaret paketleri kutusundan şarj aleti çıkmayan cep telefonuna benzer. Mevcutta işleyişi kusursuz görünse de e-ticaret sitenizin gücü tek başına satış yapmaya yetmeyecektir.

Bunun için seo optimizasyonu yani google arama motoru optimizasyonu uygunluğu olan e-ticaret paketlerini seçmelisiniz.  Bu web sitenize trafik (müşteri) çekmek için kullanılan en temiz yöntemdir. Google da birinci sayfayı yakalamış e-ticaretler satış yapar. Tek başına e-ticaret siteleri ise serp sonuçlarında kayıp bir kartvizitten öteye geçemez.

Uzmana ilk olarak, mevcut web sunucunuzun nasıl çalıştığını sorun. Çünkü web sitenizin hızını aldığınız hosting hizmeti de etkileyecektir. Sınırsız ve paylaşımsız bir hosting paketi almakla başlayabilirsiniz.

Web sitenizin ürün girişlerini bir seo uzmanı kontrol etmelidir. Bu satış potansiyelinizi etkileyen en önemli husustur.

Bir e-ticaret sitesinin olmazsa olmazlarından biri de blogdur. Sitemizden temin edeceğiniz tüm çalışmaları edebiyat ve reklam metin uzmanları hazırlar. Dolayısıyla kaliteli içerikle arama sonuçlarında yıldınızı parlatır.

Özgün görseller sunmalısınız. Ne olursa olsun görselleriniz profesyonel olmalı. Arama motorları yeni içeriklere bayılır.

Aylık E-Ticaret Sitesi Paketleri

Aylık e-mağaza; aslında sunucu bazında konuşulduğu zaman bu adı alır. Şöyle ki; bir e-magaza web sitesi aylık değil yıllıktır. Satın aldığınız hosting paketi değil de bir sunucu kiralama hizmeti ile birlikte ise aylık masrafı ortaya çıkar. Bu çok da verimli bir uygulama değildir. Bazı web tasarım firmaları e-mağaza hizmetinde aylık ödeme talep etmektedir. Bu gereksiz ve haksız bir uygulamadır.

Bir başka konu ; E-mağaza müşteriye özel tasarlanır ve domain hosting üzerinde çalıştığından dolayı yıllık bazdadır. Müşteri isterse 5 yıllık olarak da domain hosting tescil etmesi durumunda e-mağaza yazılımını dilediği kadar kullanabilmektedir.

Aylık E Ticaret Paketleri Aylık Ödemeli E Ticaret Sitesi

Böyle bir paket anlayışına karşıyız. Nedeni ise; müşteriye özel bir e-ticaret sitesi oluşturulduktan sonra aylık ödeme gibi zorlayıcı uygulamalar yanlıştır. Diyelim ki bir e-mağaza web sitesi hizmeti müşterilerimize verilirken zaten bedeli hesaplanmış ve tahsil edildi. Yapılan web sitesi e-ticaret paketi tüm içeriği ile müşteriye teslim edilmeli sadece yıllık olarak domain ve hosting ücretleri yenilenmektedir.

En İyi E-Ticaret Sitesi

En İyi E-Ticaret Sitesi Faktörleri

Online mağazanız söz konusu olduğunda hiçbir şey için en iyi çözüm yoktur; en önemli olduğunu düşündüğünüz faktörleri göz önünde bulundurmanız yeterlidir.

Her e-ticaret sitesi ürün satışına uygundur. Önemli olan profesyonel bir içerik çalışması ve görseller ile sitenizi zenginleştirecek olan uzmanın becerileridir. E-Ticarette profesyonel olanı bulun. İkametinize yakın olanı değil.

Yalnızca acil ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmayıp, aynı zamanda ürün yelpazenizi genişletip müşterilerinizin ihtiyaçları ile değiştikçe işinizle birlikte büyüyecek çözümü seçebilmektesiniz.

Unutmayın ki hedef sadece bir ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmek değil, aynı zamanda bu müşteriyi markanızın sürekli takipçisi haline dönüştürmektir.  Bu insanlar genellikle sosyal medyada ve diğer mecralarda başkalarıyla paylaşımda bulunan ve onlara markanızın ne kadar harika olduğunu söyleyen marka elçileri olmakta.

E-Ticaret Sitesi Kargo

Her şeyi çözüp çalıştırdıktan sonra, dünyanın her yerinden müşteriler ürünlerinizi sipariş etmeye başlayacak. Bu kolileri nasıl teslim edeceksiniz?

Üstelik kargo, karmaşık ve maliyetli bir iş olabilmektedir. Bunun için bir kargo şirketi ile anlaşmanız yeterli olacaktır. Kapınızdan teslim alınan ve müşterilerinize gönderilen kargolarınız kolayca yerine ulaşmaktadır.

Böylece ürünlerinizi bir depoda depolayabilir, siparişleriniz geldikten sonra alıp paketleyebilir buradan kolayca gönderim yapabilmektesiniz.

Yazılımımız, alışveriş sepetinden teslimata kadar olan süreci tamamen otomatikleştirir tüm önde gelen e-ticaret platformlarıyla kolay ve sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Ayda en az 200 sipariş göndermeye hazırsanız, size özel bir çözüm sunmaya hazırız. Alttaki yeşil buton kadar yakınız.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905422920374