Web Sitesi TasarımıWeb Tasarım

Yeni Başlangıç Yapacak Firmalar İçin Kolay Web Tasarım Yazılımı

Kolay Web Tasarım ile sizin için özenle seçeceğimiz web tasarım yazılımını kullanarak bir sonraki projeniz için güzel bir web sitesi oluşturun! Bu web yazılımı nedir? Özellikleri nelerdir? Fiyatları makul mü? Nasıl Çalışır ? gibi sorulara cevap vereceğiz.

Yeni başlayanlar için en iyi ücretsiz web sitesi tasarım yazılımı nedir?

Kısaca Kolay Web Sitesi Tasarım Yazılımı, kolay ve rahat bir şekilde bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Çoğu web sayfası tasarım yazılımı html, asp, php gibi altyapıların ilkesine dayanmaktadır.

Aslında konu bu kadar da karmaşık değildir. Bu, web sitenizi hiçbir kodlama yapmadan görsel olarak kendi başınıza geliştirebileceğiniz anlamına gelir . Böylece iki tür web sitesi tasarım yazılımı vardır:

E-Ticaret İle Online Ürün veya Hizmet Satışında Web Yazılımı

Bir e-ticaret yazılımı veya paketi seçmenin doğru ya da yanlış bir tarafı yoktur.Ürünlerinizi satmak için size gerekenleri bilmeniz yeterlidir.
Başka bir değişle e-ticaret yazılımı veya paketi seçerken aşağıdaki faktörleri de göz önünde bulundurmak isteyeceksiniz:

  • Web siteleriniz ve sosyal medya ile entegre olabilme özelliği
  • Gezinme kolaylığı
  • Ödeme şekli
  • Sattığınız ürünlerin türü
  • Mobil uyumluluk
  • Seo Altyapısı

Bu altı nokta, online mağazanız yada web siteniz için ihtiyacınız olan e-ticaret yazılım paketine karar verirken göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz şeylerdir.

Web sitenize ve sosyal medya platformunuza hızlı bir şekilde entegre edebilmeniz gerekiyor. Gezinmesi kolay olmalı. Müşterilerinize güven veren ödeme seçenekleri olmalı.

Bunun yanı sıra müşteriye göndereceğiniz fiziksel ürünleri mi satacaksınız ? Yoksa online olarak indirecekleri dijital ürünleri mi satacağıza karar vermelisiniz.

Kurumsal Web Sitesi Yazılımı

Sadece bir kaç sayfaya ihtiyacınız varsa ; Bazı işletmeler profesyonelce tasarlanmış kurumsal bir web yazılımı ister, ancak aynı zamanda yalnızca az sayıda sayfa gereklidr. Bu sayfalar firmanın hizmetlerinden uzun uzun bahsetmek yerine ana başlıklarda kısa ve öz kurumsal bir şekilde tasarlanır.

Bu yüzden kurumsal web yazılım paketimiz imdadınıza yetişir. Paketlerimiz ile 4 veya 6 sayfaya kadar profesyonelce tasarlanmış, mobil uyumlu bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Tüm web sitelerimiz, uzman web tasarımcılar ekibi tarafından tasarlanıp üretilmektedir.

Site de tamamen içerik yönetebilmektesiniz. Böylece istediğiniz zaman güncelleyebilmektesiniz. Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa web sitenizin ömrü için teknik destek sunuyoruz.

Son Olarak;

Web Tasarım Daha Fazla İçerik 

Google Dış Link 

 

Dilek

"Türk Web Bilişim" Kurucusuyum. 1988 yılında Ankara' da doğdum. 2007 yılında ilk reklam ajansımı açtım. Geniş bir kitle tarafından "seo danışmanı" olarak bilinirim. "İmkansızı mümkün kılmaya inanıyorum, çünkü pes etmek hiç eğlenceli değil." diyerek kendi alanımda zor projelere imza attım. Web Site Tasarımı, Seo Uzmanlığı, Reklam, Medya Yönetimi, E-Ticaret, Marka Yönetimi ve Kurumsal Kimlik alanlarında kendimi sürekli geliştirdim. Markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular, garantili sonuçlar üretirim. İyi bir içerik üretcisi olduğum söylenir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz sayılı uzmanlardan biri olarak bilinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905422920374