Web Tasarım

Web Sitesi Tasarımı ve Mobil Uygulamalar Web Dizayn Firmaları Faaliyetleri

Mobil Uygulama Yapma Konusunda Bilmeniz Gerekenler ve Web Sitesi Dizayn Çalışmalarını Uygulamaya Uyarlamak, Bunun İçin Bir Web Ajansıyla Çalışmak hakkında …

Mobil uygulama nasıl yapılır merak ediyorsanız bu rehber niteliğinde bölümümüz tam size göre . Android ve iPhone gibi mobil cihazlar için özel geliştirilen yazılımlara mobil uygulama adını vermekteyiz. Aklınızda bir mobil uygulama projesi varsa, bunu bize aktarmanız durumunda, istediğiniz mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.
Öncelikle nasıl bir uygulama istediğinize karar vermelisiniz. Bunun için uygulamanın hangi sektöre yönelik, ticari mi, kurumsal mı yoksa bir faydalı model mi, oyun uygulaması mı olduğunu belirtmelisiniz.

Web Sitelerinden Sonra Geçiş Yapacağımız Mobil Uygulama Nedir ?

Oldukça maliyetli olan mobil uygulama, temel amaçlarınızı karşılayan bir yapıya sahiptir. Android ve iOS uygulama yapma arasında da belirgin farklar olduğunu unutmayın ve bu doğrultuda hangi platformu hedef alacağınızı ihtiyacınız doğrultusunda belirleyin!
Uygulamanızı hızlı ve pratik şekilde bizden yayınlayarak, Google Play ve Apple Store uygulama mağazalarına eklemek için Türk Web platformunu kullanabilirsiniz. Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

mobil-uygulama
mobil-uygulama

Web Sitenizi Mobil Uygulamaya Nasıl Dönüştürüyoruz?

  1. Dosyalama Sistemi ile içerik ekleyerek öncelikle temel kısımları oluşturuyoruz.
  2. Web sitenizi mobil uygulamaya çevirirken veri kaybetmenize olanak vermiyoruz.
  3. Web siteniz veya Facebook İçeriğinizi kullanarak oluşturduğumuz uygulamanızı Android ve İos Mağazalarına Ekliyoruz.
  4. Uygulama içeriklerinizin sifırdan oluşturulmasını isterseniz özel bir çalışma ile uygulamanızı yeniden tasarlıyoruz.
  5. Tasarım konusunda 11 kişilik uzman kadro ile çalışıyoruz.
  6. Tasarım şablonlarınızı özelleştirilebilir giriş panelize ekliyoruz.
  7. Tamamen yönetilebilir uygulamanızı artık kullanmaya başlayabilirsiniz.

Web Tasarım Ajansı

Web sitesi geliştirme konusunda en teknik çalışan firmalar Türkiye’de yer alıyor!

Türkiye’deki en iyi web tasarım ajansı bulmanıza yardımcı olacak en iyi etken firmanın diğerlerinden farklı vardır. Bir dizi çalışmalar yürüterek dijital pazarlama konusunda yetenekli olmasıdır.

Dünya çapında binlerce birinci sınıf pazarlama şirketinden oluşan bir veritabanı sağladık. Şirketinizin veya firmanızın intertteki vitrinini hazırlarken nelere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Sırasıyla uyguluyoruz.

web-tasarim-ajansi
web-tasarim-ajansi

Şirketiniz hangi nedenlerle bir web tasarım ajansı ile işbirliği yapar?

Hangi sektörde olursanız olun bir web tasarım şirketi ve ortaklarıyla işbirliği yapmanın avantajlarını detaylandırmak son derece uzun sürecektir.

Ancak söz edebildiğimiz gerçek bir kazanç, bu işbirliğinin en yeni teknolojileri ve araçları ele geçirmek için uygun bir yol olmasıdır.

Mobil uyumlu web sitesi oluşturmada firmanıza yardımcı olması için bir web tasarım şirketi ile çalışın. Bu sizi hedeflerinize ulaştıracak en kolay yoldur.

Web tasarım şirketleri, çok çeşitli becerilere sahiptir. Örneğin, web sitesi tasarımı optimizasyonu ve sunucu yapılandırması konusunda çok deneyimlidirler.

Türkiye’deki faaliyetiniz için web tasarım şirketimize ulaşmak, firmanızın işletmeniz için pratik ve anlaşılır bir web sitesi geliştirme stratejisi başlatmasını güçlendirecektir.

Son olarak, web tasarım ajansımız siteniz konusunda sizin için bir çalışmaya başladığında sosyal medya dahil olmak üzere tüm mecralarda bilinirliğiniz artacaktır.

Türkiye’de bir profesyonel web tasarım ajansı olarak bilindiğimizi, en iyisini ortaya koyduğumuz işlerden anlayabilirsiniz.  Fazla maliyetlerden sizi kurtaracak muhteşem çözümlerimiz var.

Web Sitesi ve Mobil Uygulama – Türkiye’deki en yetenekli web tasarım ajansı Türk Web ile bir adım önde olursunuz

Web sitesi tasarımı, seo optimizasyonu veya e-ticaret konusundaki tüm beklentilerinize cevap veren bir ajans bulmak için daha fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacak. Tüm süreçlerinizi yöneten ve satış odaklı çalışmaları ile bilinen ajansımız size destek olmak için 7/24 işinin başındadır.
Bizimle iletişime geçmekten ve web tasarım ajansımıza aklınıza takılan tüm soruları sormaktan çekinmeyin.  Kampanyalarınızı veya faaliyetlerinizi başlatmada size rehberlik edecek ve firmanıza gereken tüm materyalleri sizin yerinize zevkle hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Web Sitesi ve Mobil Uygulama – Hazır İnternet Sitesi Sahibi Olun Zamandan Tasarruf Edin

Hazır Web sitesi tasarımında sizin için daha önceden hazırlayıp kurulabilir hale getirdiğimiz şablonlarla lider bir markayız. Profesyonel bir web sitesi, online mağaza veya portföy sitesi ile internet ortamında öne çıkın. Türk Web ile herhangi bir projenizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ödüllü web tasarımları Rakipsiz, sınıfının en iyisi web sitesi hizmetimizden destek alın. Kişisel tarzınıza ve profesyonel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarımı daha sonradan dileğiniz gibi özelleştirin. Profesyonel kurumsal web tasarımlarını kullanarak hizmetlerinizi sunun. Projelerinizi özelleştirilebilir galerilerde görüntüleyin ve çalışmalarınızı müşterilerinizle paylaşmak için sayfalar ekleyin.

Mobil Uyumlu Web Tasarım Fiyatları

Mobil uyumlu web tasarımı hizmetinin genellikle ortalama ücreti 1.000 ₺ – 7.500 ₺ arasında değişmektedir. Web sitelerinin fiyatlandırılmasındaki en önemli etken nasıl bir web sitesi istediğinize bağlı olarak değişmektedir. Örneğin ürün satışı yapacaksanız E-Ticaret fiyatları 3.000 ₺ – 15.000 ₺ arasında değişebilmektedir. Tüm seo hizmetleri gibi hizmetler dahil olduğunda bu fiyat 50.000 ₺ kadar da artabilmektedir.
Normal bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa fiyatı  1.250 ₺ – 5.000 ₺ civarındadır.
Ürün Tanıtımı web sitesi fiyatı ise 2.500 ₺ – 5500 ₺ arasında seo altyapısı vs. gibi ek hizmetlere bağlı olarak değişmektedir.

mobil-web-tasarim
mobil-web-tasarim

Web Site Tasarımı Yaptırmak İsteyenler

Özellikle bir web sitesi yaptırmak isterken öncelikle faaliyetinizi bildirmelisiniz. Hatta web sitelerinız faaliyetinize göre tasarlanarak bir içerik ve görsel çalışma ile birlikte size kazanç sağlayabilir. Aslında günümüzde tüm firmalar için bir web sitesi zorunluluk olmuştur. Müşterilerinizin faaliyetlerinizi kolayca inceleyebilmesi için web sitesi çok yardımcı bir araçtır.

Kulağa çok basit bir nokta gibi geliyor. Fakat web sitenizi tasarlatmaya başlamadan önce, amacını netleştirmeniz gerekir.
Sadece sektörünüzü bilmenin ve bir içerik stratejisi tanımlamanın ötesindeyiz. Böylece satış noktanızın ne olduğunu ve nasıl bulunmak istediğinizi bilmeniz gerekir.

Ayrıca web sitenizin tasarımı doğrudan markanızla bağlantılıdır. Buna göre özgün ve ilgi çekici görünmesi gerekir. Bunun için seo vazgeçilmez bir yöntemdir. Seo konusunda asla mütevazi değiliz.

Çünkü yaklaşık 2600 web sitemiz google da trafik alıyor ve bir cadde dükkanı gibi işleyen projelerimiz şuanda kazanç sağlıyor. Tüm bunlar hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

web-sitesi
web-sitesi

Web Dizayn Hizmeti

Hayatımızın çoğu alanında birşeyler dizayn ederiz. Bir şeyi düzenlemek, oluşturmak akla ve mantığa uygun kullanışlı şekle getirmek hayatımızın her alanında yaptığımız bir iştir.

Web dizayn da bunlardan biri gibi görünsede web düzenlemek somut bir objeyi düzenlemekten daha zordur. Üstelik teknik tarafları vardır. Buna göre web dizayn ederken bazı kuralları göz önünde bulunduruyoruz. Böylece web’e uyumlu şekilde tasarlamak en akılcıl yöntem olmaktadır.

İhtiyaçlarınızı biliyoruz. Bu ihtiyaçlarınızı karşılarken sizin için oluşturduğumuz web sitelerini hız, içerik, görsel, seo kurallarına bağlı kalarak en iyisini ortaya çıkarıyoruz.

Web dizayn bir usule bağlı kalarak hazırlandığı ve dikkat çeken unsurları uyarlıyoruz. Hatta müşterilerinize veya ziyaretçilerinize tam anlamıyla yansıttğı zaman muhteşem bir prestij ve kazanç sağlamış olacaksınız..

web-dizayn
web-dizayn

Web Sitesi ve Mobil Uygulama – Responsive Design Web Dizayn Hazırlıklarının Bir Parçasıdır

Duyarlı yani mobil tablet uyumlu web tasarımı responsive , web sayfalarının çeşitli cihazlarda ve pencere veya ekran boyutlarında da görüntülenmesini sağlayan bir web tasarım ayarıdır.

Yakın zamanda yapılan çalışmalar, ziyaretçinin görüntüleme bağlamının bir parçası olarak mobil tablet uyumlu yani responsive için bir uzantı olarak değerlendirmektedir.

Ayrıca kullanılabilirliği ve memnuniyeti sağlamak için tüm cihazlarda iyi bir içerik, tasarım ve performans gereklidir. Sağladığımız mobil uyumlu web siteleriniz ile internetteki vitrininiz hazır.

En İyi Web Tasarım Firmaları Arasında Olmanın Haklı Gururu

Ticari hayatımız boyunca inandığımız tek gerçek. En iyisini yapmanın verdiği gururu yaşamayı alışkanlığa çevirmenin hazzıydı.

Para kazanmak yaptığınız işte her zaman birincil arzu olsa da. İnanmalısınız ki gerçek haz asla onunla kıyaslanamayacaktı.
En iyisi olmak yöntemlerin çeşitliliği ile mümkündü.

Böylece bu inanışla yola çıkarak ticareti konuştuk hep. Üstelik firmaların web sitesi tasarımları sadece yöntemlerden biri oldu.

Şuan da tek başlık altında topladığımız web tasarım uzaktan tek faaliyetimiz görünsede. Firmaların ticari kitlesini bulmak ve onlara erişmek konusunda yaptığımız bir dizi faaliyet buraya sığmayacaktır.  Bizimle iletişime geçerek her zaman bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım, İnternet Sitesi Yapımı,Web Sayfası Tasarımı,Profesyonel Web Sitesi Fiyatları, hakkında tüm bilgiler burada …

Son Olarak

Daha Fazla Web Tasarım İçerikleri

Daha Fazla İçerik 

Dilek Esmer Baday

"Türk Web Bilişim" Kurucusuyum. 1988 yılında Ankara' da doğdum. 2007 yılında ilk reklam ajansımı açtım. Geniş bir kitle tarafından "seo danışmanı" olarak bilinirim. "İmkansızı mümkün kılmaya inanıyorum, çünkü pes etmek hiç eğlenceli değil." diyerek kendi alanımda zor projelere imza attım. Web Site Tasarımı, Seo Uzmanlığı, Reklam, Medya Yönetimi, E-Ticaret, Marka Yönetimi ve Kurumsal Kimlik alanlarında kendimi sürekli geliştirdim. Markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular, garantili sonuçlar üretirim. İyi bir içerik üretcisi olduğum söylenir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz sayılı uzmanlardan biri olarak bilinirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu