Web Tasarım

Ticari Web Sitesi Tasarımı İçerikleri Özellikleri ve Fiyatları

Ticari Web Siteleri ve Web Sitesi Tasarımları Dünden Bugüne E-Ticaret ve Web İle İlgili Her Şeyi Bulabileceğiniz Rehber Niteliğinde Bilgiler Alın ...

Ticari Web Sitesi Tasarımı, satış siteleri hakkında genel bilgiler ve web sitesi çeşitleri hakkında detaylı ve güncel bilgiler … Ticari web sitelerinde verdiğimiz hizmetler nelerdir ? Aşağıda bir kısmını sıraladık. 

 • Web Sitesi Yapımı
 • Web Sitesi 3 Boyutlu Tasarımlar
 • 3 Boyutlu Site Hakkında En Güncel Bilgiler Bizde.
 • Sanal Tur Nasıl Yapılır Merak Ediyorsanız Buradayız.
 • Gezi veya Tur Şirketleri İçin İnanılmaz Siteler İnşa Ederiz.
 • Sanal Tur Yapma Programı İle Muhteşem Tasarımlar
 • Mekanlar Kâbe Gibi Çekimlerin Planlanması
 • E-Ticaret ve Ürün Tanıtım Sitelerimiz İle Kazanmaya Başlayın
 • Benzersiz Seo Çalışmalarımızı Duymayan Kalmadı.
 • Çeşitli Ticari Reklam Materyalleriniz Özenle Hazırlanır.

A101 E-Ticaret Ticari Web Sitesi Tasarımı

A101, Şok Marketler gibi e-ticaret yazılımı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Market e-ticaret yazılım ve uygulama için bize ulaşın ….
Teknoloji gündeminde uygun fiyata satışa sunduğu teknolojik ürünler ve market ürünleri ile kendine Google sıralamasında yer bulan A101 veya Şok gibi marketlerin sadece bir e-ticaret paketi ile yaptığı muhteşem satışlardan haberdar mısınız ?

Aslında bu konuya yanlış bilinenleri düzeltmek ve size güncel bilgilerimizi aktarmak adına değindik.

Bir başka deyişle bu tür marketlerin market ağı ve illerdeki yatırımları sayesinde kazancına kazanç eklediği düşünülse de doğrusu kulaktan kulağa duyulması değil internet ve tv reklamlarına önem vermesidir.

Aslında benzer yazılımları herkes lisansını satın alarak kullanma hakkına sahiptir. Üstelik market faaliyeti gösteren girişimcilerin göz bebeği e-ticaret  81 ile hitap edecektir. Ama bunu değiştirmekte elimizde. Bir A-101 ayarında yatırım yaparak 81 ile şube açamayacak olmanız kendi bölgenizde e-ticaret yapamayacağınız anlamına gelmiyor.

Sadece bölgenize özel yaptığımız market web siteleri ile kapıda teslimat faaliyetine başlarken yoğun bir günlük mesaiye hazır olun.
Bakın bu Marmaris’e özel yaptığımız bir Market Web sitesi Asda Market Tasarımlar sadece müşterilerimizin özel isteğine göre dizayn edilmiş olduğundan, binlerce tasarımdan birini seçin. Sadece bu verdiğimiz örneği baz almanız gerekmiyor.

Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

market-web-sitesi-e-ticaret
market-web-sitesi-e-ticaret

A101 E-Ticaret Sitesi Ticari Web Sitesi Tasarımı

A101 e-ticaret sitesi, Şok Marketler gibi e-ticaret yazılımı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Market e-ticaret yazılım ve uygulama için bize ulaşın ….
A101 E-Ticaret Sitesi -Teknoloji gündeminde uygun fiyata satışa sunduğu teknolojik ürünler ve market ürünleri ile kendine Google sıralamasında yer bulan A101 veya Şok gibi marketlerin sadece bir e-ticaret paketi ile yaptığı muhteşem satışlardan haberdar mısınız ?

 1. Aslında bu konuya yanlış bilinenleri düzeltmek ve size güncel bilgilerimizi aktarmak adına değindik.
 2. Bu tür marketlerin market ağı ve illerdeki yatırımları sayesinde kazancına kazanç eklediği düşünülse de doğrusu kulaktan kulağa duyulması değil internet ve tv reklamlarına önem vermesidir.
 3. Benzer yazılımları herkes lisansını satın alarak kullanma hakkına sahiptir. Market faaliyeti gösteren girişimcilerin göz bebeği e-ticaret  81 ile hitap edecektir. Ama bunu değiştirmekte elimizde. Bir A-101 ayarında yatırım yaparak 81 ile şube açamayacak olmanız kendi bölgenizde e-ticaret yapamayacağınız anlamına gelmiyor.
 4. Sadece bölgenize özel yaptığımız market web siteleri ile kapıda teslimat faaliyetine başlarken yoğun bir günlük mesaiye hazır olun.

Bakın bu Marmaris’e özel yaptığımız bir Market Web sitesi Asda Market Tasarımlar sadece müşterilerimizin özel isteğine göre dizayn edilmiş olduğundan, binlerce tasarımdan birini seçin. Sadece bu verdiğimiz örneği baz almanız gerekmiyor. Daha detaylı bilgiiçin bize ulaşabilirsiniz.

 • A101 Tipi E-Ticaret Web Sitesi TürkWeb’de!
 • Bim Online Alışveriş Benzeri Siteler İle Kazanın
 • Bim Online E-Mağaza Sistemi Formunda Web Siteleri
 • A101 Kapıda Ödeme ve Teslimat Sistemi
 • A101 Online Alışveriş Tipi Web Siteleri
 • Adc E Ticaret
 • Adc E Ticaret ve Pazarlama

E-Ticaret Yani Ticari Web Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Web Siteleri ve Online Mağaza Sistemi Özellikleri, Yorumları ve Fiyatları Hakkında Detaylı ve Güncel Bilginin Adresi Burası …

 1. Adım E-Ticaret’e Başlamak : Başlamak bitirmenin yarısı deyimini duymayan yoktur. Eğer e-ticarete bir adım atıp başlamaya karar verdiyseniz zaten yolun yarısına geldiniz demektir. Üstelik bir e-mağaza veya i-mağaza kurulumumuz sadece 2 saat içinde hazır oluyor. İşte şimdi içerik ve detaylar için diğer aşamalara artık hazırız.
 2. Adım E-Ticaret Ürünlerinizin Çekimlerini Bize Yollayarak Ürün Girişlerinizin Sağlanması : Kurulumdan sonra e-ticaret siteniz ürün girişine hazır hale getirilmiştir. Bu adımda ürünleriniz özenle hazırlanarak web sitenize fiyatları ve ürün açıklamaları ile eklenecektir. Size de sadece sipariş taleplerini ve trafik raporlarını izlemek kalacaktır.
 3. Adım E-Ticaret İçin Seo : E-Ticaret Seo yani ( Google Arama Motoru Optimizasyonu ) online mağazanızın kalbidir. Ürün girişleriniz yapılırken e-ticaret seo hizmeti de satın aldığınızda kalabalık bir caddede mağaza açmışcasına bir potansiyele sahip olmaya başlarsınız. Hatta bu örnek bazı seolarda basit kalacaktır. Kalabalık bir caddedeki dükkanınıza sadece bölgeniz uğrar. Peki hiç 81 ilde görünür bir mağaza açabileceğinizi düşündünüz mü? Bu harika olur. Çünkü web sitelerinin sıralamalarda olmasının avantajları tartışılamaz.
 4. Adım E-Ticaret İçin Bir Satış Ekibi : E-Ticaret yazılımınızı eğer seo hizmeti ile birlikte satın aldıysanız inanılmaz bir arama ve tıklama trafiğinin ortasında kalmamak için hazırlıklı olmalısınız. Deneyimli bir satış pazarlama uzmanının sipariş destek hattında 7/24 bulunması size kurumsal bir görüntü, daha fazla satış imkanı ve müşterilerinize güven veren bir yapı inşa eder.

Sadece bu 4 adımı tamamlayarak bir e-ticaret mağazasına sahip olabilirsiniz. Hemen destek ekibine ulaşarak bize ilk mağazanızın açılışına şahit olma mutluluğunu yaşatmanızı ve bu süreçte her koşulda yanınızda olmayı bekliyor olacağız.

 • E-ticarete Nereden Başlamalı
 • E-ticarete Başlamak İçin Gerekenler
 • Nasıl Başlanır
 • Nasıl Yapılır
 • E-ticaret Öğrenmek
 • Yorumları
 • E-ticaret Süreci

gibi konularda yardıma ihtiyacınız olursa hemen bize ulaşabilirsiniz.

Adobe Dreamweaver Site Yapımı

Bir Web Sitesi Oluşturmak için Dreamweaver’ı Kullanacaksanız İnceleyebilirsiniz.  Adobe Dreamweaver kullanarak bir  web sitesini oluşturmak için adım adım kılavuz derledik.

TürkWeb ihtiyacı olanlar için web sitesi tasarım eğitimleri, başlangıç aşamasında  tasarım konusunda gözü olan, ancak bu fikirleri bir web sitesinin çerçevesine ve işlevselliğine nasıl uygulayacağı hakkında hiçbir fikri olmayan kişiler için oluşturmuştur.
Kolay web tabanlı bloglar için sayısız talepten sonra bu konuya da deyinmek istedik.

WordPress’i Dreamweaver’da Derlemek

Web siteleri, içerikle yönetilen bir web sitesi yerine öncelikle ‘statik’ bir web sitesi oluşturmaya odaklanmaktadır. Ancak, dinamik sitelerle çalışırken hala Dreamweaver kullanıyoruz ve WordPress bizim CMS seçimimiz olmayı en kusursuz sonucu vermesi sebebiyle başarıyor.
WordPress, dünyadaki en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir. Veritabanı odaklı web siteleri oluşturmaya başlamak istiyorsanız önereceğimiz ilk cms WordPress’dir.

Yeniden kodlamanın yerine endişelenmeden az derecede kod bilgisiyle bile  WordPress Teması geliştirmeye başlayabilirsiniz. Basit WordPress Temalarının satırlarını çeşitli değişiklikler ile dreamweaver kullanarak özel hale getirebilirsiniz.  PHP kodlaması konusunda endişeleriniz varsa geliştirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Php kodlarının detayları ile bulunduğu bu sayfada dilediğiniz satırları burada bulunan sizin için yararlı bulduğunuz kodlarla değiştirebilirsiniz.

Biraz HTML ve CSS Bilginiz Varsa Dreamweaver Tam Size Göre

Web sitesi tasarımı ve oluşturma süreçleri kaçınılmaz olarak değişti. HTML çok tercih edildi çünkü anlaşılması çok kolay (grafik tasarımcıları için bile) harika sonuçlar verebiliyor.

Tüm tasarım öğelerini yüksek verimli CSS klasörlerine bağlayan not defteri ile HTML sayfaları oluşturarak kolay web sayfaları da hazırlayabilirsiniz.

Dreamweaver’ı kullanmaya başlamak isteyen (veya ihtiyaç duyan) herkes , Photoshop görseli ayarlamaktan basit bir web sitesi yayınlamaya kadar başlamak için ihtiyaç duydukları her şeyi kolayca google da bulabilir.

Dreamweaver’ı Kullanarak Web Sitesi Nasıl Oluşturulur?

 • Adobe Dreamweaver
 • Zalatta Site Yapımı
 • Dreamweaver Site TANIMLAMA
 • Adobe Dreamweaver CS6
 • Web Site Yapma Programı Dreamweaver

100 Tl Web Sitesi

Arkadaşlar 100 TL’ye web sitesi yoktur. Web sayfası vardır. 100 TL bütçe ile kendinize domain ve hosting bile satın alamazsınız. Domain fiyatları bile en düşük 50 – 60 tl arasındadır.

Birde en düşük hosting paketini de satın aldığınızı düşünürsek bu rakam 250 tl’ye çıkmış olacaktır. 100 TL ‘de web sayfasını yapan firmaya ödeseniz yine rakam 350 tl’ye tekabül edecektir.

Ayrıca bu rakamlara yaptırdığınız web siteleri de hiç bir işinize yaramayacak, ancak kartvizitinizin üzerine yazabileceksiniz. Hatta 100 tl’ye yaptırdığınız web sitesinin içerisinde sadece 2 adet görsel ve bir paragraf yazı olacaktır. Bunu kartvizitinize bile yazmayı prestij açısından istemezsiniz.

100 TL olan web sitesinin içinde bulunanlar:

 • 2 Adet faaliyetinizi bildiren görsel
 • 1 Paragraf firmanız tanıtan içerik
 • Web sayfanızın başlığı
 • Sayfanın en altında da iletişim numaralarınız

Adobe İle Yapılan Ticari Web Sitesi Tasarımı

Adobe serisi web tasarımı için en kapsamlı program serisidir. Profesyonel tasarımlarda web tasarımcıların kullandığı adobe ile web sitesi çalışma örnekleri oldukça fazladır. Özel projelerinizde adobe serisi ile çalışıyoruz.

Sizde adabe ile yapılan web sitelerinden birine sahip olmak isterseniz ister statik ister dinamik web sitelerini bize yaptırarak özel olarak kullanabilirsiniz.

Adobe’de Ticari Web Sitesi Tasarımı

Adobe Dreamweaver ile her boyuttaki ekranda harika görünen uyumlu HTML web siteleri oluştur, kodlar, sitelerinizi düzenler ve yönetiriz. Hemen bize katılın. Web sitelerinizi adobe ile tasarlarken kullandığımız programlar:  Photoshop, Lightroom, Illustrator, Dreamweaver, InDesign, XD, Rush …

Adobe Dreamweaver. En bilinen web tasarım programlarından birisidir. Html, Php, asp, javascript vb gibi web tasarımları için en çok tercih ettiğimiz programlar arasında yer alır.

1994’de E-Ticaret

E-Ticaret yöntemi 90’lı yıllardan itibaren hayatımıza girmeye başladığından beri, adım adım kendini güncelleyen ve ilerleyen bir kazanç yöntemine dönüştü.

 • E-ticaret Tarihçesi
 • E-ticaretin gelişimi
 • E-ticaretin başlangıcı
 • İlk e-ticaret sitesi
 • E-ticaretin başlangıcı olarak kabul edilen girişim
 • Elektronik ticaret
 • Türkiye’nin ilk online alışveriş sitesi
 • Türkiye tarihinde e-ticaretin tarihsel gelişimi

gibi soruların cevaplarını arıyorsanız, 1994 gibi yıllarda bugüne göre yüzde 1 oranında bile online ticaretten hiç bir bireyin haberi yoktu. Aslında o yıllarda internet kullanımı da Türkiye’de yok denecek kadar azdı.

2000 li yıllara gelindiğinde daha çok albüm çıkaran sanatçıların kaset reklamlarına rastlardınız. Şimdi ki teknoloji de ise artık tüm dünya güvenli internet alışverişinin keyfini tattı. Büyük kolaylıklar sunan bu yöntemin kazancı da satıcıları imrendiriyor …
Online e-ticaret hakkında bilgi için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

1994’te E-Ticaret İlk Ürün

1994 E Ticaret İlk Ürün Neydi ? Bu sorulara cevap arıyorsanız e-ticaret ile ilgileniyor ve dijital pazarlamanın farkındasınız demektir. Size en doğru bilgiyi aktarır, güncel soruların cevaplarını verdikçe mutluluk duyarız.

1994 Yılında ilk e-ticarete başlayan firma bir pizza firmasıydı. İnsanlar arasında kulaktan kulağa yayılmaya başlayan bu firmanın pizzaları müşterilerine daha kolay ulaşıyor, bu da insanların hoşuna gidiyordu. Yöntem yayıldıkça durmayan teknoloji talepleri karşılamak için hızlıca gelişti. Günümüzde tek tıkla pizza siparişi verirken ne kadar hoşumuza gidiyor değil mi ?

İşte müşterileriniz de sizin firmanızdan sipariş verirken bu denli mutlu olacak. Neden ? Çünkü artık e-ticarette uzman pazarlama yöntemi konusunda tecrübeli Türk Web’de e-ticaret hakkında bilgi aramaya başladınız. Bu bizim için yeterli değil. Bize ulaşın ki üzerine konuşulmayan ve kafanıza takılan e-ticaret konusunda hiç bir pürüz kalmasın =)

2019’da E-Ticaret

2019 E-Ticaret pazarında neler oldu? Çok değil bundan 2 yıl önce e-ticaret hacmi yaptığımız yazılımlar sayesinde 136 milyar lira olarak Türkiye’de bir tarihi rekor yaşadı.

E-Ticaret genelde daha çok müşteri elde ederek satış yapmak olarak bilinse de, bize göre sadece internetteki mağazanız değil kalabalık bir caddede açtığınız büyük bir iş merkezidir.

Nedeni, ürünlerinizi tanıtmanın yanı sıra faaliyetlerinizi anlatabileceğiniz içerikler. Üstelik müşterilerinizi daha kolay ikna edebileceğiniz binlerce sınırsız sayfadan oluşan içeriklerinizin olması.

2019 Yılında farkındalığın artmasıyla birlikte e-ticarete yönelen firmaların kısa zamanda nasıl büyüdüğünün ve işini nasıl geliştirdiğinin örnekleri saymakla bitmiyor.

Ürün görsellerinin çekimlerini yaptıran firmalar hemen e-mağaza oluşturarak satış yapmaya başladı. Büyük firmaların veya markaların ise internet müşterileri mağaza müşterilerinden bu gün daha fazla …

Satışını yapmak istediğiniz ürünü seçin ve gerisini bize bırakın …

3d Web Sitesi

Öncelikle 3D Web sitesi daha çok oteller veya pansiyonlar tarafından kullanılmaya başlansa da, görsel sunumun önemini farkeden tüm faaliyetlere hızlıca yayılmaya başlamıştır.

Hatta pazarlama yöntemleri arasında 3D Web Sitesi sunum videoları, 3d sanal tur gibi çalışmalar çok dikkat çekmeye başlayınca, mekan tanıtmak artık daha kolay bir hal almaya başladı.

Tamamen tarayıcı üzerinde çalışan web içeriklerini de unutmayalım. Sadece görsel değil içerikte de başarılı. Bazı tasarımcıların hayal gücüne bağlı olarak 3d görünümlü muhteşem tasarımlar ortaya çıktı.

Son olarak biz web tasarım mutfağının kilerinde milyonlarca web sitesi çeşitlerini depolar, ihtiyaç halinde geliştirip uyarlayarak müşterilerimize sunarız.

Kısaca 3d web tasarım konusunda bize ihtiyacınız olursa buradayız …

3d-web-tasarim
3d-web-tasarim

 

Etiketler

Dilek Esmer Baday

TürkWeb®; Web Tasarım ve Seo Optimizasyonu alanında kendini 2007 yılından beri geliştiren, teknolojiyi takip eden, çözüm odaklı bir markadır. Kriz yönetimi uzmanıdır, markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular. Garantili sonuçlar üretir. İyi bir içerik üreticisidir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz en güvenilir adres …

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tıkla Ara +905422920374
Kapalı