Web TasarımSanal Mağaza

Profesyonel Web Sitesi ve E-Ticaret Tasarımları Hakkında Genel Bilgiler

Profesyonel Web Tasarım, E-Ticaret veya Web Sitesi Açma hakkında genel bilgiler bulabileceğiniz faydalı içeriklerimiz …

Profesyonel Bireysel veya Ticari E-Ticaret Kurma Bootstrap Responsive C2c, Bireysel E-Ticaret, Seo ile e-ticaret sonuçları. Toptan satış için e-ticaret önerileri.

Kısaca web siteleri hakkında herşeyi bu sayfada kolayca bulabilirsiniz. 

Bireysel E Ticaret

Bireysel veya elektronik ticaret (bazen e-ticaret olarak yazılır ). Firmaların ve bireylerin internet üzerinden bir şeyler alıp satmalarını sağlayan bir iş modelidir. E-ticaret, bireyden tüketiciye, üreticiden tüketiciye, üreticiden satıcıya, satıcıdan tüketiciye ana pazar segmentlerinin dördünde çalışır.

Bilgisayarlar, tabletler veya akıllı telefonlar üzerinden yapılabilen e-ticaret, mail-order katalog alışverişinin dijital bir versiyonu olarak düşünülebilir.

Kitaplar, müzik, uçak biletleri ve hisse senedi yatırımı ve çevrimiçi bankacılık gibi finansal hizmetler dahil olmak üzere. Akla gelebilecek hemen hemen her ürün ve hizmete e-ticaret işlemleri yoluyla ulaşılabilir .

Bu nedenle, çok pazar yıkıcı bir teknoloji olarak kabul edilir. Milyonlarca yatırım yapmış bir firmanın tüm müşterilerini bir anda başka bir firma ele geçirebilir.

Nasıl mı ? E-Ticaret Seo İle

E-Ticaret Seo;  satışı yapılan ürün ve hizmette büyük markaları da geçecek şekilde internet aratmalarında bir firmanın e-ticaret sitesinin birinci sıraya çıkması için yapılan çalışmanın adıdır.

Daha önce duymuş olabilirsiniz. Fakat Türkiye’de bu tekniği kullanan çok az sayıda bilişim firması vardır. Nedeni hala web tasarım ile e-ticaretin tasarımdan ibaret olmadığını anlayamamalarıdır.

Web sitesi tasarımının yanı sıra içerik ve doğru anahtar kelimeler ile yapılan seo çalışması size mükemmel bir satış potansiyeli yakalatır.
Bazen büyük firmalar gibi açık ciro yayınlamak zorunda kalabilirsiniz =) 

E-Ticaret Temel Bilgiler

 • E-Mağaza, internet üzerinden mal ve hizmet alım satımıdır.
 • E-Mağaza, gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazaların yerini alabilir, ancak bazı işletmeler her ikisini de korumayı tercih eder.
 • Bugün e-ticaret yoluyla neredeyse her şey satın alınabiliyor.
 • E-ticaret, işletmelerin ürünleri veya hizmetleri için daha ucuz ve daha verimli dağıtım kanalları sağlayarak daha geniş bir pazar varlığı oluşturmalarına yardımcı olur.

Buna karşılık Amazon , e-ticaret tabanlı bir çevrimiçi satış ve ürün teslimi modeliyle işini başlattı. Bireysel satıcıları giderek artan bir şekilde kendi kişisel web siteleri aracılığıyla e-ticaret tabanına sevk etti.

Son olarak, eBay veya Etsy gibi dijital pazarlar, çok sayıda alıcı ve satıcının iş yapmak için bir araya geldiği borsalar olarak hizmet vermektedir.

bireysel-e-ticaret
bireysel-e-ticaret

Toptan Satış İçin E-Ticaret Siteleri

Bir toptan e-ticaret sitesi mi kurmak istiyorsunuz? Buna göre toptancısınız. Toptancıların en çok tercih edilen e-ticaret sistemi her zaman iskonto oranları ve stok yazılımının bulunduğu e-ticaret siteleridir.

Türkiye’de toptan sektörünü belirleyen e-ticaretler toptancıların kaderini belirleyen bir yapıya ulaştı. Her zaman söylediğimiz gibi e-ticaret seo üreticilerin, markaların ve firmaların kaderini belirleyen çalışmanın adıdır.

Çünkü seo optimizasyonu ile üst sırada olmanın avantajlarını saymakla bitiremeyiz.

 1. Online Mağaza ile birinci sırada olmak türkiye ve dünyadaki tüm pazarı ele geçirmenizi sağlar.
 2. Online Mağaza ile ürün satışında trafiğin artmasıyla birlikte siparişler almaya başlarsınız
 3. Bu mağaza sistemi ile her gün güncel ürünler ve kampanyalar ekleyerek müşterilerinizi artırabilirsiniz.
 4. Büyük markaların yerine sizin e-ticaret sitenizin birinci sırada olması onların müşterilerini desize transfer edecektir.
toptan-e-ticaret
toptan-e-ticaret

Blogger Site Kurma

Blogger sitelerinize uyguladığınız içeriklerden memnun değilseniz, daha profesyonel bir tasarımla yeni blogger sitenizi tasarlayabiliriz. Hatta var olan e-ticaret veya kurumsal web sitelerinize destek olması amacıyla da bazı blogger yayınları yapıyoruz.

Bu mecrada değişik haftalık makaleler yayınlayarak sitelerinize url gönderimi sağlıyoruz. Hem ziyaretçilerinizi artırma hem de markanın bilinirliğini artırma konusunda en iyi destek olacaktır.

Bootstrap İle Responsive Tasarım

En çok tercih edilen yöntem olan bootstrap 4 güçlü mobil ilk flexbox grid sistemi ile responsive ve mobil dostu web siteleri ve uygulamaları oluşturmak çok daha kolay hale geldi.

En önemlisi responsive mobil uyumludur. Onun beş katmanlı layout sınıfları cep telefonları, tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, büyük ekran cihazlara vb. Gibi farklı cihaz türlerinde hale nasıl yanı sıra düzeni üzerinde daha iyi bir kontrol sağlar.

Buna dayanarak bootstrap ile kodlayarak tasarladığımız web siteleri seo açısından da kullanışlı bir hal aldı. En çok tercih ettiğimiz yöntemlerden biri olarak kullanıyoruz.

bootstrap-web-tasarim
bootstrap-web-tasarim

Bornova Web Tasarım

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak uygun fiyatlı bornova web sitesi tasarımı Sınırsız revizyonlarla benzersiz web sitesi tasarımı sahibi olun.

3 iş günü içerisinde hızlı yayınlamanın keyfini çıkarın.

2500’den fazla çok mutlu müşterimize katılın.

Standart web siteleri : Sadece müşterilerinize faaliyetlerinizi anlatmak için kullanabileceğiniz web siteleridir. Standart web tasarım hizmetimiz tam size göre.

Kolay E-ticaret web siteleri : Bir online mağazada ürün satmak mı istiyorsunuz? E-ticaret web tasarımcılarımız sizin için burada. E-Ticaret konusunda en deneyimli ekibimizin yaptığı tasarımlar ve içerikler sayesinde internetteki mağazanızı hemen oluşturabilirsiniz.

Rezervasyon siteleri : İster rezervasyon kabul edin.  Rezervasyon web tasarım hizmetimiz tam size göre. Otel rezervasyonu gibi bir sisteme ihtiyacınız varsa buradayız.

Katalog web siteleri : Gösterilecek ürünleriniz var ama ödeme almanız gerekmiyor mu? Katalog web tasarımcılarımız sizin için burada. Ürün tanıtım web siteleri ile muhteşem görünümlü bir ürün katalog sitesi yayınlayabiliriz.

Blog web siteleri:  Sadece ziyaretçilerinize haberler ve makaleler mi yayınlamak istiyorsunuz ? Blog tasarım hizmetimiz ihtiyacınız olan şeydir.

bornova-web-tasarim
bornova-web-tasarim

Buca Web Tasarım

Buca Ismarlama web tasarım ile yetenekli tasarımcılarımız sizi rakiplerinizden farklı kılan benzersiz bir web sitesi yaratacak.
Sınırsız revizyon ile istediğiniz kadar içerik talep edin, tasarımcılarımız siz ondan % 100 memnun kalana kadar  yayına girmenize izin vermeyecek.

Mobil Uyumlu Tasarım : Siteniz, kullanılan cihaza yanıt vererek ziyaretçilerinize birinci sınıf bir mobil deneyim sunacaktır.
İstediğiniz zaman düzenleyin; Ücretsiz WordPress içerik yönetim sistemini kullanarak tasarımınızı ve içeriğinizi istediğiniz zaman düzenleyin.

Özellik dolu; Formlar, haritalar, resim ve video galerileri, sosyal medya ve Google Analytics entegrasyonu ve daha fazlasını dahil edebiliriz.
Seo optimizasyon ile web sitenizin Google’da bulunmasını ister misiniz? Sitenizi hedef anahtar kelimeleriniz ve kelime öbekleriniz için optimize edeceğiz.

Hızlı ve güvenilir siteler: Yavaş bir web sitesinden daha sinir bozucu bir şey yoktur. Ziyaretçilerinizi mutlu etmek için hızlı hosting sağlıyoruz.

Alan adı ve e-posta : Henüz etki alanınızı ve e-postanızı ayarlamadıysanız, bunu sizin için sağlayabiliriz veya kendinizinkini kullanabilirsiniz.

buca-web-tasarim
buca-web-tasarim

Butik E-Ticaret

Vitrin alışverişi bugün beş yıl öncesinde kaldı.  İnsanlar artık vitrin dolaşmak yerine e-ticaret sitesinde dolaşmayı seçiyor. Bu da ONLİNE bir butik açmak için daha iyi bir zaman olmadığı anlamına geliyor.

Kolaylık ve güvenlik çevrimiçi iş teklifleri sayesinde, insanların arabalarına binip mağazaya gitmelerinden daha fazla akıllı telefonlarını kaydırmaları şaşırtıcı değil.

Ayrıca, e-ticaret , fiziksel bir mağazanın ek masrafı olmadan işinizi başlatmanızı ve para kazanmanızı çok daha kolaylaştırır. Elbette bu, işinizi başlatmak için hala geç kalmadınız.

İyi haber şu ki, ürün kataloğunuzu nasıl seçeceğinizden, kitlesel pazarlama ipuçlarına kadar. Çevrimiçi butiğinizi çalışır duruma getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi derledik. Bize ulaşarak i-mağaza e-ticaret hakkında bilgi alabilirsiniz.

butik-e-ticaret
butik-e-ticaret

 

C2b Nedir

C2B modeli, markalara “bağlı” tüketicilere hazır erişim anlamına gelmesiyle. İnternet çağında gelişti. İş ilişkisinin bir zamanlar kesinlikle tek yönlü olduğu, şirketlerin hizmet ve malları.

Tüketicilere yerel mağazalarında pazarladığı anlaşıldığından beri kullanılıyor. Yeni çift yönlü ağ, üreticilerin kendi işlerini kurmasına izin verdi. Bu modelde komisyoncuları aradan çıkaran tüketici direk üreticiden satın alabileceği ürünlere kavuştu.

Sonuç olarak, hem tüketiciler hem de işletmeler C2B modelinden yararlanabilir.

C2c E Ticaret

C2B tüketicilerin şirketlere ürün ve hizmetler sunabildiği ve şirketlerin tüketicilere ödeme yaptığı elektronik ticaret iş modelidir.
C2C-e-ticaret
C2C-e-ticaret

Çok Dilli Web Sitesi Yapmak

Profesyonel Web Sitesi – Kolayca Çok Dilli Bir Web Sitesi Oluşturabiliriz (Nasıl Yaparız, En İyi Uygulamalar + Örnekler)

Çok dilli bir web sitesi oluşturacak bir web tasarım firması mı arıyorsunuz?

Çok dilli bir dünyada yaşıyoruz, bu nedenle web sitenizi birden çok dilde sunmak. Onu daha kullanıcı dostu hale getirmenin ve yeni ziyaretçilerle bağlantı kurmanın harika bir yoludur.

Fakat çok dilli bir web sitesi oluşturmak kapsamlı bir girişimdir. Google’da çok sayıda kullanıcı dostu web sitesi kurucusu varken, sadece harika görünen bir web sitesi oluşturmanıza değil, aynı zamanda metinden resimlere kadar her öğeyi farklı dillere çevirmenize izin verecek bir araca ihtiyacınız var.

Başarılı olmanıza yardımcı olmak için, çok dilli bir web sitesinin nasıl oluşturulacağına dair sizlere kapsamlı bir hizmet vereceğiz. Web sitenizi  “sıfırdan” “kullanıcı dostu çok dilli web sitesine”çevireceğiz. Bunun için bize ulaşmanız yeterlidir.

Teknik olmayan . İçeriğinizi çevirmek için basit bir görsel arayüz kullanacağız, hangi cms olursa olsun, translate kullanarak web sitelerinizi tüm dillerde görüntülenebilir hale getireceğiz. Bahsettiğimiz tarnslate kesinlikle yanlış çeviri yapmaz.

cok-dilli-web-sitesi-web-tasarim-dil-ekleme
cok-dilli-web-sitesi-web-tasarim-dil-ekleme

Com Sitesi Açma

Öncelikle bir alan adı belirleyin. Daha sonra içeriklerinizin ne olacağına karar verin. Web sitesini az da olsa bir kodlama bilgisi ile kendinizde inşa edebilirsiniz.

Fakat web sitelerinizin etkili ve google yönergelerine uyumlu, kullanıcıların arama motorlarının seveceği bir formda olması için profesyonel bir yardım almanız gerekebilir.

 • Domain adı belirleyin (.com uzantılı veya .com.tr,.net vb uzantılarda satın alabilirsiniz. )
 • İçerik ve görselleriniz için bir düzenleme programı kullanın (photoshop vb.)
 • Web sitenizin ne hakkında olacağına karar verin
 • Ve yayınlayın …
com-web-sitesi.acma
com-web-sitesi.acma

Profesyonel Web Sitesi  Cpanel Site Düzenleme Web Sitesi Kurma

Cpanel üzerinden bazı cms servisleri hazır olarak gelmektedir. Bir hosting paketi satın aldığınızda cpanel kurulu ise içerisinde web sitesi düzenlemesi yapabileceğiniz bir çok servis bulunur. Bunların kurulumunu yaptıktan sonra içerik ve görseller kullanarak web sitenizi zenginleştirebilirsiniz.

Dosyalarınızı dosya yöneticisi ile yükleyebilir, pratik olarak düzenleyebilirsiniz. Cpanel her ne kadar teknik alt yapı gibi görünsede bir çok web sitesi arayüz olarak da cpanelde bulunan cms servislerini kullanmaktadır.

Bunun yanı sıra özel bir web sitesi isterseniz bizden yardım alabilir, yeni özel ve eşsiz bir web sitesi dizayn ettirebilirsiniz. Amatör olarak basit web sitesine ihtiyacınız olduğunda cpanel iyi bir seçenek olacaktır.

c-panel-web-sitesi
c-panel-web-sitesi

Defacto Benzeri E-Ticaret

Defacto bir giyim e-ticaret sitesi olmakla birlikte çoğu tekstil e-ticaret web siteleri bu şekilde yapılmaktadır. Giyim satıcılarının çokça tercih ettiği defacto stili e-ticaret sitelerinde müşteri stok sipariş takip sistemi, kolay ödeme entegrasyonu, kategorilendirilmiş giyim çeşitleri ve ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Tekstil ülkemizde ilgi gören bir pazar olmasıyla birlikte en çok internet üzerinden satışlarda en iyi potansiyeli yakalamıştır. Eğer giyim satıcısı iseniz defacto benzeri aynı altyapı ile çalışan e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Bize ulaşarak bir giyim sitesi için e-ticaret kurulumu, seo ve ürün yönetimi işlemi yaptırabilirsiniz.

defacto-benzeri-giyim-satis-sitesi
defacto-benzeri-giyim-satis-sitesi

Dernek Web Sitesi

Profesyonel Web Sitesi – Köy, dernek, vakıf vb. kurumlar için yapılan dernek web sitesi paketlerimiz artık yayında. Dernek, STK, Belediye, Vakıf & Köy Web Sitesi İçin Gerekli Tüm Sayfalar. Kolayca Yönetin. Üyelerinize Sistem Üzerinden Online SMS ve E-Bülten Gönderin. Aidatlarını Online Ödesin. Ücretsiz Hosting. Üyelere SMS. Üyelere E-Bülten. Online Aidat Yönetimi. Ücretsiz Alan Adı.

Dernek ve köylere web sitesi yönetim paneli anında kurulum sorunsuz işleyiş Ücretsiz SSL. 1 günde kurulum Yönetim Paneli ile Kolay Güncelleme, Sınırsız Sayfa Oluşturma. Hazır Köy Dernek Sitesi Portalı Yazılımı Bizim İşimiz. Yönetim Panelli, Kolay Kullanımlı, Güncellenen Modüller. Kredi Kartı ile Ödeme ve Gün İçinde Teslimat.

Mobil SiteMobil web sitesi sayesinde tüm cihazlardan ulaşılabilirsiniz. TasarımSitenizi yönetim panelide tema ayarları sayesinde dilediğiniz renklere çevirin. Mobil uyumlu köy dernek web sitesi. Hazır köy sitesi yazılımlarımızla, köyünüzün veya derneğinizin profesyonel sunumlarını yapabilirisiniz.

Web sitesi tasarım alanında günden güne büyüyen ve müşteri portföyünü arttıran firammız sizlere yenilikçi ve kaliteli köy ve dernek web sitesi tasarımları yapmaktadır. Türkiye nin en gelişmiş dernek sitesi tasarımı ile köy sitesi isteyenler için hazırlanmış 1 günde teslimli dernek teması scripti, Hazır Dernek Sitesi Sunar. … Derneğinize veya Köyünüze ait web site siparişi verin 1 Günde kurulumu tarafımızca sağlanmaktadır.

dernek-koy-web-sitesi
dernek-koy-web-sitesi

Profesyonel Web Sitesi Devren Satılık E – Ticaret Sitesi

Devren satılık daha önceden hazırlamış olduğumuz yayında ve müşterisi hazır web sitelerimiz seo optimizasyonu yapılmış nitelikte satılıktır. www.turkuretici.com – www.turktoptansatis.com  – www.ankaraankastre.com – www.ankaragida.com web siteleri satılıktır. Bizimle iletişime geçerek bu web siteleri ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıda bahsi geçen web siteleri ürünlerinin anlaşması yapılmış, tedarikçileri web sitesine sipariş karşılığında müşterilerinize anlık olarak ürün göndermektedir. Farklı ürünleriniz varsa da tek tıkla ürün ekleyebilirsiniz.
Aşağıda bu web sitelerinin ortak özellikleri verilmiştir;

 • Sınırsız ürün ekleme
 • 5 yıllık domain hosting tescilli
 • Domain otoritesi %45 oranında hatasız olarak google önbelleğine yerleşmiş durumdadır.
 • içerikleri hazır ve geliştirilebilir yapıdadır.
 • İsteğiniz üzerine teknik desek yönetimi 5 yıl boyunca ücretsiz olarak tarafımızdan yapılacaktır.
 • Tüm kategorilerde birinci sırada google da trafik almaktadır.
 • Satış potansiyeli yüksek mevcut müşterileri bulunmaktadır.

 

devren-e-ticaret-sitesi
devren-e-ticaret-sitesi

Dijital Ticaret Nedir?

Dijital ticaret, elektronik ticaret ve e-ticaret ile aynı anlama gelmektedir. İnternet üzerinden ziyaretçilerin dijital veya fiziki ürünleri para karşılığında satın almasına denir. Kısaca tanımlamak gerekirse, ticaretin dijital, elektronik gerçekleşmesi durumudur.

Digital ticaret konusunda 12 yıllık deneyimizle sizlere destek olmaya hazır olan satış odaklı web siteleri tasarlıyoruz. Bu web siteleri iş yeri açmak yerine günümüzde tercih edilen yöntemdir.

E-Ticaret Seo en önem verdiğimiz çalışmadır. E-Ticaretler kurulumdan sonra muhakkak seo yani arama motoru optimizasyonu ile rakiplerinizin önüne geçer. Ürün isimleri, kategori adları, faaliyetinizi oluşturan anahtar kelimelerde birinci sırada olmak demek; bu kategoride arama yapanları web sitenize direk olarak birinci sıradan yönlendirir.

Satış potansiyeli google aramalarına göre belirlendiğinde dudak uçuklatan kazançlar sağlar.

Digital e-ticarette büyük markalar dahil mağaza satışından daha fazla satış potansiyeli sağlamaktadır. Dünyanın önde gelen markalarına rakip olamk seo ile mümkündür. Yatırımın en fazla kazandırdığı sektör e-ticarettedir.

Ürün çeşitliliği sağlamamız ve web sitelerini kullanıcı odaklı arama motorlarının seveceği şekilde tasarlamamız sayesinde yıllık cirolarınıza ciddi derecede etki eden satışlar yapabilirsiniz.

dijital-e-ticaret
dijital-e-ticaret

Dijital Web Ajansı

Türkiye’de bir  dijital pazarlama ajansı olarak etkileyici web sitesi tasarımları, sosyal medya yönetimi, e-ticaret ve ürün pazarlama konulu web tasarımları sağlıyoruz.

İşinizi büyütmek istiyorsanız, Türk Web dijital pazarlama ajansı olağanüstü yetenekleriyle size yardımcı olabilir. Uygun maliyetli bir şekilde eksiksiz profesyonel bir web sitesine sahip olmanız için çalışıyoruz.

Şansa bırakmayın, deneyimli dijital ajansları tercih ettiğinizde verecek olduğunuz hizmet için daha büyük pazarlar elde etmeniz mümkün. Rekabet ortamı kızışmaya devam ederken, başarılı şirketler dijital pazarlama gücünden nasıl yararlanacaklarını biliyor. Bekleyecek zaman yok!

İşinizi sektörün liderleri arasında listeleyin, çalışmalarınızı tanıtın, orijinal içerik oluşturun, yeni ekip üyeleri bulun ve dijital pazarlama etkinliklerine ayak uydurun.

Web tasarımı, geliştirme ve mobil uygulamalardan pazarlama, BT, güvenlik ve yazılıma kadar. Heyecan veren ve ilham veren dijital deneyimler yaratıyoruz. Teknikten  satış stratejisine kadar tam hizmet dijital ajansıyız.

digital-web-ajans
digital-web-ajans

Dijital Web Tasarım

İşletmenizin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış olağanüstü tasarımlar ve stratejiler oluşturmak için bilgi ve uzmanlığımızı birleştiren profesyonel tasarımcılar, geliştiriciler, pazarlamacılar ve web tasarım uzmanlarından oluşan bir ekibiz.
Bize hedefinizden bahsedin, size nasıl başarabileceğinizi gösterelim.

Projeniz ne olursa olsun, dahil olmayı çok isteriz. Kullanıcı deneyimine odaklanan olağanüstü tasarım hizmetleri veriyoruz. Tasarım ekibi web sitesi tasarımı, grafik tasarım, video, animasyon ve 3D modelleme hizmetleri uzmanlık alanımız.

Kullanımı ve bakımı kolay web siteleri, web portalları ve uygulamalar oluşturmak için çok çeşitli araçlar kullanıyoruz. Ziyaretleri satışa dönüştüren kullanıcılar için bir deneyim oluşturarak satış potansiyeli sağlıyoruz.

Sadece harika görünmekle kalmayan, aynı zamanda geliştirmenin merkezinde kullanıcı deneyimi ile inşa edilen online mağazalar yaratıyoruz. Site kullanımı son derece kolay, tamamen işlevsel ve güvenli olmalıdır.

Bunun için 7/24 ekip halinde çalışıyoruz.Tasarımcılar, geliştiriciler ve pazarlamacılardan oluşan bu özel ekip sayesinde, bir kullanıcının siteye gelmesinden satın alma işlemine ve tekrar tekrar gelmelerini nasıl sağlayabileceğimize kadar kullanıcının yolculuğunun her bölümünü göz önünde bulunduruyoruz.

Sitenizi ziyaret edenler her zaman mükemmel bir online alışveriş deneyimi yaşayacaklardır ve biz de bunun olmasını sağlayacağız.

dijital-web-tasarim-ajansi
dijital-web-tasarim-ajansi

Profesyonel Breysel E-Ticaret Hakkında Dış Link
Dijital Web Tasarım Ajansı Dış İçeriklerimiz …

Daha Fazla Web Tasarım İçerikleri

Daha Fazla E-Ticaret 

Etiketler

Dilek Esmer Baday

TürkWeb®; Web Tasarım ve Seo Optimizasyonu alanında kendini 2007 yılından beri geliştiren, teknolojiyi takip eden, çözüm odaklı bir markadır. Kriz yönetimi uzmanıdır, markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular. Garantili sonuçlar üretir. İyi bir içerik üreticisidir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz en güvenilir adres …

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tıkla Ara +905422920374
Kapalı