İnternetE-TicaretPazarlamaSanal Mağaza

Pandemi İş Trendleri

Pandemi İş Trendleri – Pandemide yapabileceğiniz evden çalışma olanakları, pandemi döneminde alternatif e-ticaret yöntemleri, bir web sitesi ile evden yönetimle nasıl para kazanabilirsiniz bunlardan bahseceğiz.

Dünyayı derinden etkileyen Covid-19 salgını ile beraber kullanıcılar yeni dünya düzenine uygun internetten yönetilebilecek iş imkanları aramaya başladı. Hayalinizdeki tüm meslek ve faaliyet guruplarını internetten açağınız bir mağaza ile kolayca gerçekleştirmek mümkün. Sadece bir alan adı ile başlayan bu maceraya katılmak isterseniz aşağıda sizin için tasarlayacağımız e-ticaret sitelerinde neler satabilirsiniz? Yada hangi hizmetleri internetten yönetebilirsiniz ? sıraladık :

1) E-Ticaret ile Yazılım, Kitap, Müzik, Çiçek Satışı Yapabilirsiniz

Bir yazılım uzmanı iseniz e-ticaret sitenizde fiyatlarını belirlediğiniz yazılım ürünlerinin satışını yapabilirsiniz. Kolay yönetim paneli ile siparişlerinizi görüntüleyin, evden müşterinizin bilgisayarına bağlanarak teslim edin. Müşteri nereden bulacağım demeyin bize bırakın ; web sitelerimizin tümü trafik alan web siteleridir.

Kitapçılar artık e-ticarette. Bir kütüphaneniz varsa e-ticaret sitenize bu kitapların fotoğraflarını çekerek ekleyin, fiyatını yazın ve yayınlayın. Hepsi bu kadar. İkinci el veya sıfır kitap satışlarındaki artış ülkemiz adına çok sevindirici bir haber bu arada …

Müzik arşivinizi veya eski plaklarınızı satabilirsiniz. Hatta bunu bir iş haline getirerek, eski kasetler ve plakları çok uygun fiyatlara piyasadan satın alabilir, web sitenizde kar ekleyerek satabilirsiniz. E-Ticaret yöntemi ile ne satacağınız konusunda özgürsünüz değil mi ?

Bir çiçek üreticisi iseniz, tohum veya fide üretiyorsanız bu yöntem tam size göre. Türkiye’de ve dünya da bitkiye olan özlemin artmasıyla beraber, satın almalarında çoğaldığı bir gerçek.

2) Pandemi İş Trendleri – E-Ticaret ile Bilgisayar Donanım, Tüketici Elektroniği, Ofis Malzemeleri Satışı Yapabilirsiniz

Bilgisayar donanımı 2010 yılından beri, en çok satılan ürünler kategorisinden hiç inmedi. Teknoloji çağında yaşadığımız bu zamanlarda bunu fırsata çevirebilirsiniz. Bilgisayar donanımından anlıyorsanız veya ilginiz varsa, üretici firmalarla anlaşarak ortak satışlar yapabilirsiniz.

Elektronik eşyalar evimizin veya yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı. Haliyle muhteşem bir internet satış potansiyeline sahip. Web sitenizde elektronik eşyalar satarak, hatrı sayılır derecede gelir elde etmeniz mümkün.

Ofis malzemeleri veya kırtasiye ürünleri internette en çok satılan ürünler arasında. Ürünleri web sitenize ekleyerek harika satışlar yapabilirsiniz. Özellikle pandemi döneminde çoğu kullanıcı internetten kırtasiye malzemesi satın alıyor.

3) Pandemi İş Trendleri – E-Ticaret ile Giyim, Ayakkabı, Takı, Ev Dekorasyonu Satışı Yapabilirsiniz

Giyim sektörünü duymayan yoktur. Bir butiğiniz olsa da olmasa da artık mağazanızı internette açabilir, evden kargo yönetimi ile müşterilerinize tüm giyim ürünlerini pazarlayabilirsiniz.

Ayakkabı satışları küçümsenemeyecek derecede bu yıl en çok satanlar arasında. Ayakkabı tasarımcısı olabilirsiniz ya da bazı ayakkabı markalarını ufak yatırımlarla stok yaparak karlı satışlar elde edebilirsiniz.

Takı satışı internet pazarında öne çıkanlardan bir diğer kategori. Takı tasarımcısı olabilirsiniz veya takı konusunda uzmansanız tedarik ve stok yöntemi ile e-ticaret mağazanızda takı satışı yapabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda çığır açan satışlar yapılıyor. Pandemi sürecinde eve kapanma ile başlayan dekorasyon arzuzu insanları internet üzerinden dekorasyon malzemesi satın almaya teşvik etti. Sizde seçtiğiniz dekorasyon ürünlerini e-ticaret mağazanızda kolayca satarak gelir elde edebilirsiniz.

4) Pandemi İş Trendleri – E-Ticaret ile Sağlık, Güzellik, Gıda ve İçecek Satışı Yapabilirsiniz

Sağlık medikal malzemeler de artık internetten satın alınanlar arasında. Medikal mağazanızı internette açarak tüm sağlık güzellik malzemelerini veya kozmetik ürünlerini satabilirsiniz. Sadece ürünlerinizi ekleyin bir açıklama bırakın ve fiyatı yazın. Hepsi bu kadar.

Gıda satışı toptan veya perakende olarak e-ticaret yöntemine geçti. Gıda sektöründe var olmak artık internetteki sıralama değeriniz ile ölçülüyor. Dilediğiniz gıda veya içecek ürününün satışını yapabilirsiniz. Hatta organik gıda üretebilmekte, evinizin mutfağından çıkardığınız ürünleri alıcısı ile buluşturabilmektesiniz. Bundan ciddi gelirler elde eden satıcılar var.

dijital-e-ticaret-Pandemi İş Trendleri
dijital-e-ticaret,Pandemi İş Trendleri

Bir E-Ticaret Sitesi Sahibi Olmak İsterseniz Buradan Detayları İnceleyebilirsiniz. 

Google Dış Link 

 

Dilek

"Türk Web Bilişim" Kurucusuyum. 1988 yılında Ankara' da doğdum. 2007 yılında ilk reklam ajansımı açtım. Geniş bir kitle tarafından "seo danışmanı" olarak bilinirim. "İmkansızı mümkün kılmaya inanıyorum, çünkü pes etmek hiç eğlenceli değil." diyerek kendi alanımda zor projelere imza attım. Web Site Tasarımı, Seo Uzmanlığı, Reklam, Medya Yönetimi, E-Ticaret, Marka Yönetimi ve Kurumsal Kimlik alanlarında kendimi sürekli geliştirdim. Markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular, garantili sonuçlar üretirim. İyi bir içerik üretcisi olduğum söylenir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz sayılı uzmanlardan biri olarak bilinirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905422920374