İşletmeniz İçin Web Siteleri

İşletmeniz için yeni bir web sitesine yatırım yaparak ilerlemeye karar verdiniz mi? Eğer karar verdiyseniz, sıra özel olarak sizin için tasarlanmış olan şablonlara gelir.
“İşletmem için en uygun yöntem hangisi ? “sorusu en önemli sorulardan oluyor. Çünkü işletmeniz için en uygun şablonlar firmanızı yansıtacak renklerden ve içeriklerden oluşmalıdır.
Hazır şablon kullanımı WordPress altyapılı sitelerde çokça kullanılmaktadır. Fakat altyapısı wordpress dahi olsa temalarınızın işletmenize göre özel bir çalışma ile uyarlanması gerekir.
Bir web sitesi oluşturmanın en yaygın yolu, kendi kodlama ve tasarım bilginiz yoksa bir web tasarım firması ile anlaşmaktır.  Firmalar size bir çok seçenek sunacaktır. Tabi burada dikkat etmeniz gereken, firmanın uzmanlığıdır.  Tüm firmalar web sitesi müşterilerine %100 yanıt vermiyor.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Wix veya Squarespace gibi bir web sitesini organize etmenizi ve bir tema sunmanızı sağlayan hizmetler de vardır. Fakat aklınızda bir seo çalışması varsa kesinlikle tavsiye edilemez.  Formlar veya e-ticaret işlevleri gibi daha karmaşık özellikler için kullanılabilecek seçeneklerde sınırlamalar vardır. Size özel yapılan kurumsal web sitesi tasarımı yaptırdığınızda bu tür engellemelerle karşılaşmazsınız ve en önemlisi sitenizin trafiğinden emin olarak işe başlarsınız. Asla zaman kaybetmenize gerek kalmaz.
Uzun yıllardan beri biriktirdiğimiz tecrübelerimize dayanarak garantili web siteleri üretiyoruz. Markanız veya işiniz için uygun olmayan özelliklere, tasarımlara ve işlevlere katlanmak zorunda kalmadan yayında olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Markanızın bilinirliğini artıracak muhteşem seo yöntemlerimiz var. Web sitesi tasarımı uygulamalarımız ise özgün ve zengin içerikli yayınlardan oluşur.

Özel Web Siteleri

Eski web sitelerinizi düzenlemek isterseniz web sitesi yenileme çalışması yaptırabilir, sitenizin mobil uyumlu hale gelmesini bizimle sağlayabilir, herşeyi ile yenilenmiş bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Mevcut sitelerinizde geliştirme çalışmaları istemekle zaman kaybetmek yerine yeni nesil web siteleri ile alan adınızı zenginleştirebilir, daha fazla müşteri çekebilirsiniz.
Kitlenizin kim olduğunu, kime ulaşmak istediğinizi, web siteniz aracılığı ile nasıl çalışmak istediğinizi ve internete nasıl başarılı olabileceğinizi yaratıcı bir süreçle başlatın.

Kişisel  Web Sitesi Tasarımı

Web siteleri aracılığı ile günümüzde rekabet eden firmaların asıl havuzu e-ticaret mağazası oluşturmakla oluştu. Kalabalık bir caddede dükkan açmış gibi satış yapan web sitelerini ziyaret edin. Araştırın ve konumlarını anlamanızda yardımcı olacak makaleler okuyun.
Kişisel web sitelerinizde hizmetinizi tanıtan içeriklerden başlayın. Güzel bir temanın içerisine giydirilmiş yeni görsel tasarım bakımından zengin ve seo uyumlu siteler ile tanışın.  Özel yazılımın arkasında bir ekip bulunduğunu, bu ekibin trafiğinizi artırmak için en uygun yöntemleri kullanacağını ve firmanızın müşterilerine sizi en iyi şekilde tanıtan içerikleri profesyonel bir şekilde hazırlayacağını unutmayın.

Firma Web Sitesi Tasarımı

Site oluştururken uyulması gereken kurallar vardır ve web sitesi ticari amaçla kullanmayan firmalar buna uymaya mecbur değildir.  Kişisel yada firma web siteleri bir hizmet sunuyorsa Google ve diğer arama motorlarının sonuçlarında yer alması doğal yoldan para kazanacağı anlamına gelir.  Bu kuralları yerine getiren bir firma web sitesi veya kişisel web sitesi yaptırmak isterseniz doğal olarak, google gibi arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde edebilirsiniz. Özel tasarımlar, sitenizin tüm cihazlarda (telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar vb.) ve tarayıcılarda mobil uyumlu olmasını sağlar.