İnternet

Metal Dedektörü Web Siteleri

Metal Dedektörü Web Siteleri Hangileri ? Bu gün bir metal dedektörü satın almak isterseniz güvenli web siteleri hangileridir? 

Kısaca Altın Metal Arama Dedektörleri ve Definecilere Özel Alan Tarama Yeraltı Görüntüleme Sistemleri bayiliği yapan yerler hakkında en güncel bilgileri sunacağız. İşte o metal dedektörü web siteleri …

İlk olarak Defineciler ve bu hobi ile ilgilenenler için muhteşem bir rehber hazırladık. Bu gün kendi inşa ettiğimiz web sitelerinden olan altın metal dedektörü satışı yapan web sitelerini inceleyeceğiz. Hatta dünyanın en iyi markalarını Türkiye’de 81 ile ulaştıran bu teknoloji uzmanlarını hep birlikte tanıyalım.

Böylece yıllık cirosu 1,2 milyon olarak açıklanan deepdedektor.com bu müşteri memnuniyetini nasıl kazanmış? Bu bayi ağını nasıl kontrol ediyor ? Sorduk. Hemen şirketin satış yetkilisi Mert Karlıdağ ile görüştük. Sorularımıza sabırla yanıt verdi.  İşte o sorular …

DeepDedektor.Com nasıl kuruldu ? İlk yayına girdiğinizde bu kadar ilgi çeken bir dedektör firması olacağınızı düşünmüydünüz?

 • Öncelikle dikkatinizi çektiğimiz için teşekkür ederiz. Siz kahvenizi içerken ben de size merak ettiğiniz soruların ilkinden başlayayım.
 • Evet. deepdedektor.com metal dedektörü satışı yapmak amacıyla açıldı. Aslında metal tespiti ileri bir teknoloji. Daha basit tabirle metal ayrımlı cihazların ilgi çekmesinin yegane sebebi tabiki öncelikli olarak defineciler değil.
 • Metal tespiti, boru ve kablo tespiti, arazilerde su bulma cihazları gibi çok fazla dedektör çeşidi mevcut. İhtiyaca göre bunları kategorize ettik. Web sitesini kurma amacımız başlarda sadece metal dedektörü satışı yapmaktı. İlk yayına girdiğimizde hakikaten bizlerde bu kadar ilgi çekeceğini ve dedektör sektörüne bir kolaylık getireceğini tahmin etmemiştik.
 • Türk Web web sitemizi tasarladığında süreci çok hızlı ve akılcıl yönetti. Öncelikle bir e-ticaret sistemi kurdular ve bir anda kendimizi kocaman bir bilgi havuzu içinde bulduk. İnanın biz bile dedektörler konusunda bu kadar kısa zamanda bu kadar bilgiyi bir araya getiremezdik. Tüm ürünlerimizi sabırla özellikleri ve görselleri ile birlikte eklediler. Satışa hazır hale gelen web sitemizi sadece uzaktan izledik =) Bu vesile ile teşekkürlerimi sunuyorum. Hayatımda çok az hizmetten böylesine memnun kaldım. Bu da onlardan biri.

Peki teslimatımızdan sonra web siteniz daha çok define dedektörü ve altın dedektörü,  Metal Dedektörü üzerine mi satış yaptı ? Yoksa farklı cihaz çeşitlerinizde sipariş alıyor mu ?

 • Tabiki. Web sitemizde altın ve define dedektörlerinin yanı sıra en önemli kullanım alanlarına sahip yeraltı görüntüleme cihazları ve alan tarama cihazları da satılmaktadır. Hatta inşa eden sizlersiniz. Zaten biliyorsunuz fakat ben yine de kullanıcılara bilgi amacıyla aktarayım.
 • Altın dedektörü altını tespit etmede kullanılırken, bu toprak altı görüntüleme cihazları da en önemli yardımcı cihazlardır. Bu nedenle yeraltından bilgiler almak yeryüzünde yaşayan her canlının dikkatini çeker  =) Kısacası yeraltı radarı, 3d görüntüleme sistemleri veya alan tarama cihazları da kullanıcılara yeraltındaki su, mezar, tünel, boşluk veya insan eliyle değiştirilmiş tüm varyasyonlar hakkında bilgiler verir. Böylece define veya maden aramada kullanılan cihazlara ihtiyaç var.
 • Son olarak bizlerde bu ihtiyacı karşılayan binlerce teknoloji harikası cihazları web sitemizde bir araya getirdik. Hatta kullanıcı hem bütçesine göre hem de kullanım alanları veya ihtiyacına göre her türlü ürünü sitemizden temin edebilir.

Diğer Metal Dedektörü sitelerinizin linklerini de kullanıcılarımızla paylaşmak ister misiniz?

 • Memnuniyetle.
 • Ankara Dedektör – ankaradedektor.com.tr
 • Üstelik Dünya’ya yeni açılan ve birçok ülkeye satışa başlayan bebek dedektör sitemiz dmselectronic.com  dünyanın en iyi dedektör ve yeraltı görüntüleme cihazları sunan platformumuzdur.

Son Olarak;

 • Ayrıca bu söyleşiden inanılmaz keyif aldım. Son olarak sizinle çalışmaktan da aynı şekilde mutluyum.

Özellikle Sayın Mert Karlıdağ’a Türk Web ailesi olarak teşekkürlerimizi ilettik. 

metal-dedektoru
metal-dedektoru

Daha Fazla Web Tasarım 

Dilek Esmer Baday

TürkWeb®; Web Tasarım ve Seo Optimizasyonu alanında kendini 2007 yılından beri geliştiren, teknolojiyi takip eden, çözüm odaklı bir markadır. Kriz yönetimi uzmanıdır, markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular. Garantili sonuçlar üretir. İyi bir içerik üreticisidir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz en güvenilir adres …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tıkla Ara +905422920374
Kapalı