Metal Dedektörü Web Siteleri Hangileri ? Bu gün bir metal dedektörü satın almak isterseniz güvenli web siteleri hangileridir?  Altın Metal Arama Dedektörleri ve Definecilere Özel Alan Tarama Yeraltı Görüntüleme Sistemleri bayiliği yapan yerler hakkında en güncel bilgileri sunacağız. İşte o metal dedektörü web siteleri …

Defineciler ve bu hobi ile ilgilenenler için muhteşem bir rehber hazırladık. Bu gün kendi inşa ettiğimiz web sitelerinden olan altın metal dedektörü satışı yapan web sitelerini inceleyeceğiz. Dünyanın en iyi markalarını Türkiye’de 81 ile ulaştıran bu teknoloji uzmanlarını hep birlikte tanıyalım.

Yıllık cirosu 1,2 milyon olarak açıklanan deepdedektor.com bu müşteri memnuniyetini nasıl kazanmış? Bu bayi ağını nasıl kontrol ediyor ? Sorduk. Hemen şirketin satış yetkilisi Mert Karlıdağ ile görüştük. Sorularımıza sabırla yanıt verdi.  İşte o sorular …

DeepDedektor.Com nasıl kuruldu ? İlk yayına girdiğinizde bu kadar ilgi çeken bir dedektör firması olacağınızı düşünmüydünüz?

– Öncelikle dikkatinizi çektiğimiz için teşekkür ederiz. Siz kahvenizi içerken ben de size merak ettiğiniz soruların ilkinden başlayayım.

– Evet. deepdedektor.com metal dedektörü satışı yapmak amacıyla açıldı. Aslında metal tespiti ileri bir teknoloji. Daha basit tabirle metal ayrımlı cihazların ilgi çekmesinin yegane sebebi tabiki öncelikli olarak defineciler değil.

– Metal tespiti, boru ve kablo tespiti, arazilerde su bulma cihazları gibi çok fazla dedektör çeşidi mevcut. İhtiyaca göre bunları kategorize ettik. Web sitesini kurma amacımız başlarda sadece metal dedektörü satışı yapmaktı. İlk yayına girdiğimizde hakikaten bizlerde bu kadar ilgi çekeceğini ve dedektör sektörüne bir kolaylık getireceğini tahmin etmemiştik.

– Türk Web web sitemizi tasarladığında süreci çok hızlı ve akılcıl yönetti. Öncelikle bir e-ticaret sistemi kurdular ve bir anda kendimizi kocaman bir bilgi havuzu içinde bulduk. İnanın biz bile dedektörler konusunda bu kadar kısa zamanda bu kadar bilgiyi bir araya getiremezdik. Tüm ürünlerimizi sabırla özellikleri ve görselleri ile birlikte eklediler. Satışa hazır hale gelen web sitemizi sadece uzaktan izledik =) Bu vesile ile teşekkürlerimi sunuyorum. Hayatımda çok az hizmetten böylesine memnun kaldım. Bu da onlardan biri.

Peki teslimatımızdan sonra web siteniz daha çok define dedektörü ve altın dedektörü üzerine mi satış yaptı ? Yoksa farklı cihaz çeşitlerinizde sipariş alıyor mu ?

– Tabiki. Web sitemizde altın ve define dedektörlerinin yanı sıra en önemli kullanım alanlarına sahip yeraltı görüntüleme cihazları ve alan tarama cihazları da satılmaktadır. İnşa eden sizlersiniz. Zaten biliyorsunuz fakat ben yine de kullanıcılara bilgi amacıyla aktarayım.

Altın dedektörü altını tespit etmede kullanılırken, bu toprak altı görüntüleme cihazları da en önemli yardımcı cihazlardır. Yeraltından bilgiler almak yeryüzünde yaşayan her canlının dikkatini çeker  =) Kısacası yeraltı radarı, 3d görüntüleme sistemleri veya alan tarama cihazları da kullanıcılara yeraltındaki su, mezar, tünel, boşluk veya insan eliyle değiştirilmiş tüm varyasyonlar hakkında bilgiler verir. Buna göre define veya maden aramada kullanılan cihazlara ihtiyaç var.

– Bizlerde bu ihtiyacı karşılayan binlerce teknoloji harikası cihazları web sitemizde bir araya getirdik. Kullanıcı hem bütçesine göre hem de kullanım alanları veya ihtiyacına göre her türlü ürünü sitemizden temin edebilir.

 

Diğer dedektör sitelerinizin linklerini de kullanıcılarımızla paylaşmak ister misiniz?

– Memnuniyetle.

Ankara Dedektör – ankaradedektor.com.tr

– Dünya’ya yeni açılan ve birçok ülkeye satışa başlayan bebek dedektör sitemiz dmselectronic.com  dünyanın en iyi dedektör ve yeraltı görüntüleme cihazları sunan platformumuzdur.

– Bu söyleşiden inanılmaz keyif aldım. Sizinle çalışmaktan da aynı şekilde mutluyum.

Sayın Mert Karlıdağ’a Türk Web ailesi olarak teşekkürlerimizi ilettik.