Dijital Marka

Marka Tescili ve Sorgulama Genel Bilgi

Online marka tescil başvuru hizmetimiz ile markanızı koruma altına alın. Markanızı sorgulayın, marka tescil sınıfınızı belirleyin, online güvenli ödeme ve en uygun fiyatlarla marka tescil belgenize Türk Web güvencesiyle sahip olun.

Marka Tescili ve Sorgulama Online Marka Başvurusu ve Ücretsiz Sorgu sayesinde markanızı koruma altına alın. 10 yıllık bir koruma sağlayan markanızı tescil edelim.

Online marka tescil başvuru hizmetimiz ile markanızı koruma altına alın. Markanızı sorgulayın, marka tescil sınıfınızı belirleyin, online güvenli ödeme ve en uygun fiyatlarla marka tescil belgenize Türk Web güvencesiyle sahip olun.

Detaylı Bilgi: Marka tescil başvuruları iki aşamadan geçmektedir; birincisi, markalarla ilgili kanun kapsamında Kurum tarafından tescil edilebilirliği ile ilgili yapılan araştırma, ikincisi ise 2 aylık bülten/askı sürecidir.

Marka Tescili ve Sorgulama – Türk Web ile firmalarınıza ait markalarınızı, online başvuru ve güvenli ödeme ile uygun fiyata tescil ettirebilirsiniz. Marka tescil başvurularına ilişkin yasal süreçler şu şekildedir;

Başvuru evrakları kontrolü ve tescil edilebilirliği ile ilgili inceleme (2-4 ay)

Başvurunun Resmi Markalar Bülteni’nde yayımlanması / ilan edilmesi ( ilan tarihi itibariyle 2 ay itirazlara açık)

Yasal süreç içerisinde herhangi bir itiraz gelmemesi durumunda tescil kararı.

Tescil kararının ardından belge düzenleme ücretinin ödenmesi ve belgenin düzenlenmesi (1 ay)

Marka tescil belgeleri başvuru tarihinden itibaren 10 yıl geçerlidir. Her 10 yılda bir yenilenmesi (başvuru tarihinden itibaren) kaydıyla kullanım hakkı sonsuz süre marka sahibine aittir.

Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet eden bir başvuru sahibiyseniz, bir marka vekilinin sizi temsil etmesine gerek yoktur. Fakat başvuru sürecinde size rehberlik etmesi gerekmektedir. Hatta ticari marka hukukunda uzmanlaşmış biri ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Çünkü her markanın bir araştırma metodu bulunmaktadır. Yanlış bir başvuru gerçekleştirmenizi önlemek amacıyla tüm marka sürecini sizin yerinize takip eder, raporlar, bilgilendirir.

TPE’de  sizi temsil edemeyecek, konusunda uzman olmayan biri ile çalışmak başvurunuzun incelenmesini geciktirebilmektedir. Hatta marka başvurunuzun geçerliliğini, yayınlanmasını, tescil edilmesini tehlikeye atabilmektedir.

Dijital Marka Hizmetlerimizin Devamı Burada …

Daha Fazla İçerik …

Dilek Esmer Baday

"Türk Web Bilişim" Kurucusuyum. 1988 yılında Ankara' da doğdum. 2007 yılında ilk reklam ajansımı açtım. Geniş bir kitle tarafından "seo danışmanı" olarak bilinirim. "İmkansızı mümkün kılmaya inanıyorum, çünkü pes etmek hiç eğlenceli değil." diyerek kendi alanımda zor projelere imza attım. Web Site Tasarımı, Seo Uzmanlığı, Reklam, Medya Yönetimi, E-Ticaret, Marka Yönetimi ve Kurumsal Kimlik alanlarında kendimi sürekli geliştirdim. Markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular, garantili sonuçlar üretirim. İyi bir içerik üretcisi olduğum söylenir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz sayılı uzmanlardan biri olarak bilinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu