Web Tasarım

Hazır Mobil Kurumsal Web Tasarımı ve Mobil Uygulamalar

Hazır Mobil Kurumsal Web Tasarımı ve Mobil Uygulamalar İle Web Sitenizin Kullanılabilirliğini Artırın … Mobil Web Tasarım konusunda …

Hazır Mobil Kurumsal Web Tasarımı

Kısaca Mobil Web Tasarım konusunda yaptığımız çalışmaların genelini Responsive Web Sitesi Mobil Uyumlu Web Sitesi oluşturur. Çünkü internet kullanımı dünya genelinde masaüstünde görüntülemeye göre mobilde %86 daha fazladır.

Web Sitesini Mobil Uyumlu Yapma konusunda desteğe ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz.  Aslında mevcut web sitenizi herhangi bir veri kaybına uğramadan aynı içerikler ile mobil uyumlu bir tasarımla değiştirebiliriz.  Böylece Responsive Web siteniz mobilde görüntülemeye de uygun hale gelmiş Mobil Web Sitesi ile daha fazla trafik alıyor olacaktır. Dolayısıyla  Responsive kısaca duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelmektedir.

Mobil Uygulamalar ilk iPhone ve iOS işletim sisteminin tanıtımıyla birlikte akıllı telefonlardaki rağbet hat safhaya çıkmıştır. Üstelik  Android işletim sistemleri ve iOS işletim sistemleri üzerindeki inanılmaz güçlü rekabet cihazların hızlıca geliştirilebilmesine olanak sağlamaktadır. Hatta bu noktada rekabeti sağlayan en temel unsur işletim sistemlerinin uygulama geliştiricilerine koyulan sınırları yavaş yavaş kaldırmaya çalışması ve bunun akabinde daha yüksek donanımlar olmaktadır.

Örneğin yüksek donanımlar beraberinde çok daha iyi tasarlanmış ve yüksek grafikli uygulamaları beraberinde getirmiştir.  Mobil Uygulama Yazılım Şirketleri ile istişare yaparak firmanız için bir uygulama yaptırmak artık çok kolay.

İos Uygulama Geliştirme, Android Uygulama Geliştirme hakkında da bize ulaşabilirsiniz. Mevcut uygulamalarınıza içerik ve görsel içerik çalışması yapılarak daha kullanışlı hale getirebiliriz.

Sizler İçin Daha Önceden Oluşturduğumuz ve Hazırda Muhafaza Ettiğimiz  Web Sitesi Hizmetimiz

Hazır Web Sitesi : Hazır Sabit Web Siteleri için daha önceden oluşturup hazır hale getirdiğimiz şablonlarımızdan biriyle internette parlayın. Bir Hazır Sabit Web Sitesi şablonu kullanarak web sitenizin ve içeriğinizin yönetimi kolaylığına kavuşursunuz.

Kısaca şablonlarımız son derece özelleştirilebilir olduğundan, web siteniz için tam olarak istediğiniz görünümü elde edebileceksiniz. Yirmi yıldır web siteleri oluşturuyoruz ve tüm bu deneyimimizi şablonlarımıza aktarıyoruz. Böylece web sitesi şablonlarımızın her biri, onları sadece sizin için tasarlıyormuşuz gibi tasarlandı ve oluşturuldu. Kurulumu ve size özel içerik oluşturulması toplamda 24 saat alır. Hemen bir talepte bulunarak bir hazır web sitesi kurulumu yaptırabilirsiniz.

 

mobil-web-sitesi
mobil-web-sitesi

Web Sitesi Tasarımı: Web sitesi tasarımında lider bir markayız. Profesyonel bir web sitesi, online mağaza veya portföy sitesi ile internet ortamında öne çıkın. Hatta Türk Web ile herhangi bir projenizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ödüllü web tasarımları Rakipsiz, sınıfının en iyisi web sitesi hizmetimizden destek alın.

Üstelik Kişisel tarzınıza ve profesyonel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarımı daha sonradan dileğiniz gibi özelleştirin. Profesyonel kurumsal web tasarımlarını kullanarak hizmetlerinizi sunun. Projelerinizi özelleştirilebilir galerilerde görüntüleyin ve çalışmalarınızı müşterilerinizle paylaşmak için sayfalar ekleyin.

Web Sitesi İçerik ve Görsel Çalışmalar

Bu tür özelleştirmeleri yapacak zamanınız yoksa hepsini bize bırakın. Artık faaliyetlerinizi en az sizin kadar biliyor, ihtiyaçlarınızı analiz ederek ona göre çalışmalar yapıyoruz. Web siteleriniz için gereken tüm fonksiyonları sağlıyor, içeriklerinizi ve görsellerinizi müşterilerinizin anlayacağı şekilde tasarlıyoruz.

Üstelik hikayenizi paylaşmak, şirket haberlerini yayınlamak veya bir ürün duyurmak için güçlü blog araçlarımızdan yararlanın.  Şimdi Yerleşik SEO araçları ile google arama motorunda trafik alın.  Fakat her web sitesi veya e-ticaret , arama sonuçları arasında öne çıkmayı. En üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan bir dizi entegre özellik ve kullanışlı kılavuzlarla kolayca yönetilebilmektedir.

Böylece kapsamlı Analytics araçlarımız aracılığıyla web sitenizin trafiğinin nereden geldiğini, ziyaretçilerinizin ne aradığını ve içeriğinizle nasıl etkileşimde bulunduklarını öğrenmelisiniz.

Kurumsal Web Tasarım : Her cihazda harika görünen son derece etkileyici kurumsal web sitesi tasarımlarımızı deneyin. Oluşturduğumuz her web sitesi, markanızı bir adım öne taşımak için mükemmeldir. Kurumsal web siteniz için özel bir çözüm mü arıyorsunuz? O zaman bize ulaşın.

Dilek Esmer Baday

TürkWeb®; Web Tasarım ve Seo Optimizasyonu alanında kendini 2007 yılından beri geliştiren, teknolojiyi takip eden, çözüm odaklı bir markadır. Kriz yönetimi uzmanıdır, markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular. Garantili sonuçlar üretir. İyi bir içerik üreticisidir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz en güvenilir adres …

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. My family members all the time say that I am killing my time here at net, but I know
    I am getting knowledge daily by reading thes fastidious articles or reviews.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tıkla Ara +905422920374
Kapalı