En İyi E-Ticaret Danışmanlığı ve Paket Fiyatları Nelerdir? Yazılımı Evden Nasıl Yönetilir?

Projenize bugün Eticaret Danışmanı ile başlayın. Eticaret Danışmanlık Hizmetleri, Eticaret Hosting, Eticaret Merkezi, Eticaret Paket Fiyatları konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında sohbet edelim.

Sizlere Eticaret Sitesi, Eticaret Sitesi Fiyatları, Eticaret Sitesi Kur, Eticaret Sitesi Kurma, Eticaret Sitesi Yapımı hakkında mümkün olan en iyi tavsiye ve önerileri sunmak için türünün en iyisi teknoloji ortaklarıyla güçlü ilişkiler sürdürüyoruz. Eticaret V5, Eticaret Yazılımı sayesinde Trafiği artırmak ve müşteri kazanmak, e-ticaret başarısının anahtarıdır. Yeniden pazarlama, içerik, teknik SEO, sosyal, e-posta, pazarlama otomasyonu ve daha pek çok konuda danışmanlık sunabiliriz. Evde E Ticaret, Evden E Ticaret, Evden Ticaret, Fabrika E Ticaret, Farmasi İnternet Sitesi, Farmasi Web Sitesi Kurma sorularınız için buradayız. Şimdi bir e-ticaret danışmanı size nasıl hizmetler sunuyor bakalım ;

Türk Web Entegre E- Ticaret yöntemi ile şimdi bir i-mağaza açmak mümkün. 

İster e-ticarete ilk kez başlıyor olun, ister yerel bir e-ticaret işletmesi olun, online olarak internette büyümek karmaşık ve zor olabilir.

E-ticaret ile büyümeniz için bir plan oluşturmanıza yardımcı olacak temel hizmetlerimizden biri olan e-ticaret danışmanlığı sunuyoruz. Dijital uzmanlardan oluşan ekibimizle, e-ticaret başarısı sunacak çalışma arkadaşlarına, becerilere ve tutkuya sahibiz.

E-ticaret danışmanlığı çerçevemiz, perakendecilerin platform seçimi ve entegrasyonları, müşteri edinme stratejisini, hızlı büyümeyi deneyimlemek için neye ihtiyaçları olduğunu anlamalarına yardımcı olur.

E-ticaret Danışmanlığı Neleri Kapsayabilir?

Analiz ediyoruz. Optimize ediyoruz. Büyümeyi izliyoruz.

E-ticaret danışmanlığı çerçevemiz, mevcut kurulumunuzun ve ürünlerinizin analizi, bunu e-ticaret için nasıl optimize edeceğiniz ve ardından hızlı büyümeyi nasıl deneyimleyeceğiniz konusunda size yol gösterecektir. Tüm gerekli materyalleri hazırladıktan sonra takip eder, raporlarız.

Amaçlarımız ve hedeflerimiz sadece işinizi büyütmek içindir.

Karşılaştırma analizini anlamak ve gelir, dönüşüm, sepete ekleme oranı, terk edilen alışveriş sepeti, reklam harcamasının getirisi ve daha fazlası için hedefler belirlemek için sizinle birlikte çalışacağız. Oranlarınızı sürekli takip ederek internet satışlarınız ve rekabet ortamınız ile ilgili yeni stratejiler geliştireceğiz.

Müşteri analizi bizim işimiz.

Müşterilerinizin kim olduğunu, nerede olduklarını ve markanızla neden etkileşime girdiklerini anlamak dahil, e-ticaret kurulumunu en iyi şekilde yapılandırmak için müşteri profilleri oluşturacağız. Bu profilleri ve isteklerini karşılayacak içerikler üreterek etkileşime geçeceğiz. Tamamen google müşterisine hitap eden eski stratejiler yerine, sosyal medya, gerçek alışveriş tutkunları ve online kitleyi de kapsayan hedeflerimiz olacak.

Platform seçimi.

Hem Boostrap, Magento hem de WordPress uzmanı iş ortağı statüsüne sahip önde gelen e-ticaret uzmanlarından oluşan bir ekibiz ve platformları baştan aşağı biliyoruz. Hangisinin sizin için en uygun olduğunu anlamak için çalışacağız.

Yeni pazarlara açılma.

Uluslararasılaştırma, birçok perakendeci için başka bir zorluktur ve deneyimlerimizle kurulumunuzu yeni pazarlar için optimize edebiliriz. Sadece Türkiye ve türkçe aratmaların yanı sıra dilediğiniz dilde web siteleri ve lokasyonları oluşturarak dünyaya ulaşıyoruz.

 

Amazon ve diğer pazar yerleri.

Satışları artırma ve platformda pazar payı kazanma konusunda uzmanlığımızla Türkiye’nin önde gelen Amazon ajanslarından biriyiz. İçerik, pazarlama ve reklamcılık yoluyla pazardaki büyümeyi görmenin en iyi yolu konusunda danışmanlık yapmak için birlikte çalışabiliriz.

Müşteri edinme stratejileri.

Trafiği artırmak ve müşteri kazanmak, e-ticaret başarısının anahtarıdır. Ücretli arama, yeniden pazarlama, içerik, teknik SEO, sosyal, e-posta, pazarlama otomasyonu ve daha pek çok konuda danışmanlık sunabiliriz.

Teknoloji ortaklıkları.

Mümkün olan en iyi tavsiye ve önerileri sunmak için türünün en iyisi teknoloji ortaklarıyla güçlü ilişkiler sürdürüyoruz.