Sanal MağazaE-TicaretPazarlama

Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri

Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri , seo ve tasarım açısından müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Hazır e-ticaret ile başlayın …

E-Ticaret Sitesi Paketleri Nelerdir?

Kısaca Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri ile web siteniz E-Ticarete hazır. Günümüzde online toptan veya perakende büyüyor. Şimdiye kadar 2020’de, e-Ticaretten elde edilen gelir yıldan yıla %10 arttı. Mevcut perakende koşulları göz önüne alındığında, bu sayının daha da artması bekleniyor.

Mevcut bir web sitesi olsun ya da olmasın, işletmelerin e-Ticarete hazır olması hiç bu kadar önemli olmamıştı. Web sitenizin e-ticarete hazır olduğundan emin olmak için bilmeniz gereken önemli şeyleri derledik. Hatta web sitenizi online satışa hazır durumda nasıl teslim alırsınız hepsini açıkladık;

Hatta E- Ticarete Hazır Alışveriş Sepeti

E-ticarete hazır olmak için web sitenizin ürün kataloğunuzu görüntülemesi ve güvenli alışveriş sepeti işlevselliğine sahip olması gerekir. Kullanıcılar, ürünlerinizi bir alışveriş sepetine ekleyebilmeli ve sitenizden satın alabilmelidir.

Ürünlerinizi satmanın sorunsuz bir yöntemini oluşturmanıza yardımcı olması için herşeyi sabırla hazırlıyoruz.

Böylece Gizlilik Politikası ve İade Şartları Belirleme

Gizlilik politikası, kullanıcılara işletmenizin kişisel verilerini nasıl topladığını ve işlediğini açıklar. E-Ticaret, tüketicilerin hassas kişisel bilgiler sağlamasını gerektirdiğinden, yasal olarak sitenizde erişilebilir bir gizlilik politikasına sahip olmanız gerekir.

Ayrıca müşteri satın aldığı üründe bir sorun çıktığında iade etmek isteyecektir. İade koşullarınızı bilmek ister.

Üstelik Güvenli Bir Siteye Sahip Olun

Kullanıcılar sitenizi ziyaret ederken güvenli ve korumalı bir online deneyim beklerler. Bir kullanıcının web sitenize bağlantısının güvenli olması için HTTPS (Güvenli Köprü Metni Aktarım Protokolü) uygulamanız gereklidir.

Google, kullanıcıları güvenli açılış sayfalarına yönlendirmek ister. Bu nedenle tüm e-ticaret sitelerimiz Rapid SSL kullanmaktadır.

Şimdi Web Sitesi Hızı

Web sitenizin e-ticarete hazır olma yeteneğine zarar veren en kötü şey, yavaş bir site hızına sahip olması. Siteniz, mobil veya masaüstünde kolayca açılmalıdır. Bu, Google’ın Sayfa Hızı Aracı kullanılarak kontrol edilebilir.

Site hızınızı artırmaya yönelik tüm düzenlemeleri kusursuzca yaparak e-ticaret sitenizi hazır olarak teslim etmekteyiz.

Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri İle Nasıl Ödeme Alabilirsiniz?

Tüketicilerin sitenizdeki ürünlerinizi satın almak için ödeme yapabilmesi gerekir. Halihazırda gerçek mekanda faaliyet gösteren bir mağazanız varsa, POS sisteminize sanal pos ekleyerek kolayca sitenizden de ödeme alabilirsiniz. Yoksa yeni bir başvuru ile sanal pos sahibi olabilmektesiniz.
Alternatif yöntemler elbette bulunmaktadır. 

Havale ile ödeme kabul etme seçenekleri yaygındır. Kapıda ödeme ile tahsilat gibi farklı ödeme yöntemlerini de sitenize uygulamaktayız.

Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri İçin Uygun Bir Kargo Yöntemi Nasıl Bulunur?

Siparişlerinizi müşterilerinize ulaştırmak için bir yöntem bulmalıyız. Bunun için kargo şirketleri bir dizi kampanyalar uygulayarak sizinle anlaşmalı kargo sözleşmesi yapabilmektesiniz. Sadece bir vergi numaranız olması yeterli olmaktadır.

Kargo seçiminde en fazla bölgeye erişebilen bir şirket tercih etmelisiniz. İmkanınız varsa da tüm kargolarla anlaşmanız olması daha iyi olacaktır.
Kargoların alamayacağı ürünleriniz varsa, bir ambar ihtiyacı doğacaktır. Bunun için de nakliye şirketleri ile anlaşabilmekte ya da kendiniz teslimat yapabilmektesiniz.

e-ticaret-hazir-site
e-ticaret-hazir-site

Hazır E-Ticaret Sitesi Paketleri ile Mağazanızı Nasıl Tanıtırsınız?

Mağazanız kurulduktan sonra, doğru kişiler lazım. Mağazanızı tanıtmak için ilk yer, önceden oluşturulan müşteri listeniz olmalı. Artık müşterilerinize online olarak hizmet verebileceğiniz bir e-posta pazarlama stratejisi deneyin veya sosyal medya hesaplarınızda gönderi yayınlayın. Bu, ücretsiz tanıtım yapmaya başlamanın harika bir yoludur.

Diğer altın yol ise e-ticaret seo yöntemidir. Seo ile web siteniz google da arama yapan kitleye hitap eder. Dünyanın her yerinde görüntülenebilen web sitenizin Google’da birinci sayfada ne kadar ziyaret alabileceğini tahmin etmek zor değil. Bugün arama motorlarındaki rekabete bakılınca hiç de hafife alınmamalı.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?  Dinamik dijital pazarlamanın işletmenize fayda sağlayacağını düşünüyoruz. Yardım etmek için buradayız! E-Ticaret Seo uzmanlığımız müşterilerimizin ürün ve hizmetlerini online olarak tanıtma, satışını yapma olanaklarını artırıyor. Google da veya diğer arama motorlarında görünme çalışmaları hakkında bilgi edinin. Bize ulaşın.

Son Olarak ;

Daha Fazla İçerik E-Ticaret

Google Dış Link E-Ticaret Paketleri Önbellek 

Dilek Esmer Baday

"Türk Web Bilişim" Kurucusuyum. 1988 yılında Ankara' da doğdum. 2007 yılında ilk reklam ajansımı açtım. Geniş bir kitle tarafından "seo danışmanı" olarak bilinirim. "İmkansızı mümkün kılmaya inanıyorum, çünkü pes etmek hiç eğlenceli değil." diyerek kendi alanımda zor projelere imza attım. Web Site Tasarımı, Seo Uzmanlığı, Reklam, Medya Yönetimi, E-Ticaret, Marka Yönetimi ve Kurumsal Kimlik alanlarında kendimi sürekli geliştirdim. Markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular, garantili sonuçlar üretirim. İyi bir içerik üretcisi olduğum söylenir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz sayılı uzmanlardan biri olarak bilinirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu