Sanal MağazaE-TicaretPazarlama

E-Ticaret Giyim Web Sitesi

E-Ticaret çeşidi olan online bir giyim mağazası web sitesi nasıl açılır ? Kendi online giyim web sitenizi kurma fikrini korkutucu buluyorsanız, gerçekten girişimciliğe hazır değilsiniz demektir! Şimdi korkularınızı ve tereddütlerinizi bir kenara bıraktıracak muhteşem rehberimizi inceleyin. 

Online mağaza bugün hem tüketicilerin hem de üretici veya satıcıların sıklıkla araştırdığı bir konu olmayı başardı. Dolayısıyla web geliştiricileri de sürekli olarak bu e-ticaret yazılımlarını hızla geliştirmeye gayret ediyor. Bir web tasarım ajansı olarak dünyanın en gelişmiş e-ticaret mağaza sistemlerini yönetiyoruz.
Online mağaza oluşturucular, herkesin güzel ve profesyonel bir e-ticaret sitesi sahibi olmasına olanak tanıyan kolay araçlardır. Bunları tamamen satıcıların işletme anlayışına göre tasarlıyoruz.

Süreç basit ve sezgiseldir, bu nedenle aramızdaki teknik olarak en az bilgili olanlar bile artık e-ticaret perakende topluluğuna katılabilir ve içinde başarılı olabilir.
Satışa hazır bir giyim mağazası başlatma sürecinde sizi adım adım ilerletmek için buradayız, böylece hiç vakit kaybetmeden çalışmaya başlayabilirsiniz !
Bu kılavuz, giyim mağazanızı internette görünür hale getirmekle ilgili bilmeniz gereken her şeyi size anlatacaktır .

Mağaza vitrininizi (web sitenizi) oluşturmaktan ve özelleştirmekten, onu Google’da bulmaya, tüm müşterileri mağazanıza getirmeye kadar her şeyi ele alacağız.

E-Ticaret Online Giyim Web Sitesi Nasıl Açılır ?

Online kıyafet satmaya başladığınızda müşterilerden ödeme almanıza olanak tanıyan ödeme işlemcilerine bağlanmak için bir e-ticaret planına kaydolmanız gerekir. Bu planda kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme ve havale yöntemleri hazır olarak gelecektir.

E-Ticaret mağaza yazılım uzmanlarımız, kullanımı kolay ve ekonomik olmasının yanı sıra, tüm teknik işlerle de ilgilenecekler, böylece sizin birşey yapmanıza gerek kalmayacak.

Endişelenmenize gerek kalmadan online olarak kıyafet, tekstil, moda ürünleri satmaya başlayabilirsiniz.

SSL sertifikaları, web siteniz ile müşterilerinizin internet tarayıcısı arasında güvenli, şifreli iletişim sağlar. Bu, tüm kredi kartı işlemlerinin ve veri transferlerinin güvenli ve emniyetli olduğu anlamına gelir. Dolayısıyla mağazanızda bir ssl olması ilk şarttır. Bunu sizler için sağlıyoruz.

Yazılım ve e-ticaret uzmanları bununla sizin için ilgilenmektedir. Böylece giyim mağazanız bilgisayar korsanlarından korunmaktadır. Hatta hırsızlar sattığınız kıyafetleri değil verileri arıyorlar!

Ama hangi yazılımı seçmelisiniz?

Yıllar boyunca, kendi işletmenizi kurarak birçok farklı işyeri denediniz ve test ettiniz. Bu yıldızınızı parlatan e-ticaret giyim satışı yaptığınız veya yapacağınız web sitesi olacak.

Çünkü giyim, tekstil, kıyafet satın almak isteyen müşteriler dünyanın her tarafından sitenize erişilebilmektedir. Yerel bir mağaza açtığınız bölge ile sınırlı kalmayacak.
En kapsamlı e-ticaret çözümü olarak paketlerimizi filan değil çalışmalarımızı öneriyoruz .

Giyim mağazanıza daha fazla araç eklemek için çok çeşitli temalara ve etkileyici bir uygulama mağazasına sahip olsanız dahi, içerik geliştiricilerin eli değmeden başlamanızı önermeyiz.

E-Ticaret Giyim Tekstil Web Sitesi Nasıl Hazırlanmalıdır ?

E-Ticaretler hakkında tüm duyduklarınızı unutun. Yüksek fiyatlı paketler, yeni bir içerik eklemeye üşenen freelance tasarımcılar artık geride kalacak.
Hangi web tasarım şirketi, istediğiniz giyim mağazasını oluşturmanıza yardımcı olacak şablonlara ve tasarım özelliklerine sahiptir? Bunu analiz etmenin yolları var. 

 • Bir editör veya yazılımcı yetmez. Bir ekibe ihtiyacınız var ve bu süreci tamamen kontrol edecek uzmanlara.
 • E-Ticaret siteleriniz paket satın alarak iş yapmaya başlamayacaktır. Lütfen bu duyduklarınızı unutun.
 • Giyim, tekstil kategorisinde bir e-ticaret yazılımı oluşturmak sadece 10 dakika alır. Gerisi dizayn ve içerikle ilgilidir. Lütfen unutmayın.
 • Bir paket satın alarak başladığınız web sitesi uzman bir içerik yazarı ve grafik tasarım konusunda gelişmiş bir editör ister.
 • Müşterilerinizin ürünlerinizi satın almaya karar vermesini görseller ve ikna metinleri sağlar.
 • Web sitenizin ne kadar güzel göründüğü değil, arama motorlarında görünürlüğü önemlidir.
 • E-ticaret online satış sitenizi hazırlayan yazılım uzmanının aynı zamanda satış bilgisi olması şarttır.
 • Tıpkı bir pazarlamacı gibi ürünü anlatan ve ikna eden yapıda site hazırlamalıdır.
 • Bir edebiyatçı kadar gelişmiş ve imla kurallarına dikkat ederek web sitenizde faydalı bilgiler sunmalıdır.
 • Bir ressam kadar olmasada bir grafik uzmanı kadar harika görseller hazırlamalıdır.

E-Ticaret Giyim veya Kıyafet Satışında Ürünleriniz

Ürün sayfalarınız, çevrimiçi giyim mağazanızın en önemli parçası, sonuçta, vitrin dolaşırcasına web sitenize gelen kullanıcıları ödeme yapan müşterilere dönüştürebileceğiniz yer burasıdır!

Bir yerel mağaza düşünün; buna göre mağazanın dış görünümü ve tabelası olduğuna göre e-ticarette artık bu bölüm anasayfanızdır.
Ve ürün eklemek daha kolay olamazdı. Bu tür e-ticaret siteleri kolay ürün eklemeye uygun olarak yazılmıştır.
Ürün sayfalarını özelleştirirken müşterilerinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Kıyafetlerinizi veya tekstil ürünlerinizi hazırlarken tüm detayların görünür olduğundan emin olabilirsiniz. Çünkü giyim sektörü moda müşterilerinin detaylıca bakarak ürün satın aldığı bir kategoridir.
Müşterilerin ihtiyaç duyduklarını hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmesini sağlamalısınız.
Ürünlerinizi en iyi nasıl sergileyeceğinizi düşünürken kendinize şu soruyu sormanızı öneririz: Müşterilerim şu anda en çok kimden kıyafet satın alıyor?
Ardından, ürünlerini nasıl sergilediklerini, müşterileri nasıl ikna ettiklerini ve onları satın almaya nasıl teşvik ettiklerini inceleyerek bu mağazaları araştırın.
Rakiplerin ürün sayfalarına bakarken dikkat edilmesi gerekenler şunları içerir:

 • Ürünleri ızgara veya liste biçiminde mi görüntüleniyor?
 • Sayfa başına kaç ürün görüntüleniyor?
 • Moda Ürünleri nasıl kategorilendiriyor?
 • Tekstil Ürünleri fiyata, çok satanlara, öne çıkanlara göre mi sıralıyor?
 • Kıyafetleri renge, malzemeye veya markaya göre mi filtrelenmesine izin veriyor?

Sokakta gerçekten harika bir kıyafet giyen birini görmek gibi düşünmelisiniz. İlham alırsınız, aynısını giymek istersiniz.

E-Ticaret Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın …

Son Olarak ;

Daha Fazla İçerik E-Ticaret

Google Dış Link E-Ticaret Paketleri Önbellek 

e-ticaret-giyim-web-sitesi
e-ticaret-giyim-web-sitesi

Dilek Esmer Baday

"Türk Web Bilişim" Kurucusuyum. 1988 yılında Ankara' da doğdum. 2007 yılında ilk reklam ajansımı açtım. Geniş bir kitle tarafından "seo danışmanı" olarak bilinirim. "İmkansızı mümkün kılmaya inanıyorum, çünkü pes etmek hiç eğlenceli değil." diyerek kendi alanımda zor projelere imza attım. Web Site Tasarımı, Seo Uzmanlığı, Reklam, Medya Yönetimi, E-Ticaret, Marka Yönetimi ve Kurumsal Kimlik alanlarında kendimi sürekli geliştirdim. Markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular, garantili sonuçlar üretirim. İyi bir içerik üretcisi olduğum söylenir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz sayılı uzmanlardan biri olarak bilinirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu