Sanal MağazaE-TicaretPazarlama

E-Ticaret Entegrasyon Gerektiren Materyaller Nelerdir?

Sanal mağaza yani online satış yaptığınız web sitelerinin genel adı olan elektronik ticaret ( e-ticaret) platformlarınız için etkili entegrasyon önerilerimiz aşağıdadır.

Pazaryeri E-Ticaret Entegrasyonları

Türkiye’de veya dünyada popüler e-ticaret firmalarına mağaza açtığınızda web sitenizdeki mevcut ürünlerin kolayca entegre edilebilmesini sağlayan bazı modüller geliştiririz.
Profesyonel Amazon, GittiGidiyor, Hepsiburada, n11 gibi pazaryerleri ile e-ticaret sitenizi kolayca entegre edebiliriz. Ürünlerinizi bu pazaryerlerine entegre ederek satış potansiyelinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. E-ticaret sitenizdeki fiyat, stok, ürün bilgisi güncellemelerinizi pazaryerlerindeki dükkanınıza otomatik aktarabilirsiniz.

e-ticaret-entegrasyon
e-ticaret-entegrasyon

Mevcut E-Ticaret Site Entegrasyonları

E-Mağaza olarak mevcutta olan web sitelerinizin bazı eksikleri ile karşılaşmanız olağan bir durumdur. Sık karşılaştığımız bu sorunları ortadan kaldıracak bir dizi düzenlemelerimiz var.

  • Varolan web sitenize ödeme entegrasyonu.
  • Seo E-Ticaret entegrasyonu.
  • Sanal mağaza için yeni mobil arayüz entegrasyonu.
  • Müşteri destek sohbet modülleri entegrasyonu.

E-TICARET B2C VE B2B ENTEGRASYON

Tek panelden tüm mağazalarınızı yönetebileceğiniz yeni lisanslı yazılımlar üretildi. Dünyanın her yerine kolayca satış yapabildiğiniz e-ticaretler artık tek panelden yönetim ile tüm sorunları ortadan kaldırıyor.
E-ticaret entegrasyonları : Diyelim ki ; bir online mağaza oluşturmaya hazırsınız. Bunun yanı sıra zaten online satış yapıyorsanız, bu entegrasyonları inceleyin.
Tüm ürünlerinizin ve envanterinizin otomatik olarak senkronize edilmesinde kullanabilirsiniz.
E-ticaretiniz entegre edildiğinde, mağaza içi ve online e-ticaret sitenizin envanterini aynı yerden görüntüleyebilir ve yönetebilir, böylece şunları yapabilirsiniz:

  • Tüm ürünlerinizi aynı anda güncelleyin
  • Online ve mağaza içi satışlarınızı görüntüleyin.

Alibaba, Ebay, Amazon ve daha fazlası büyük e-ticaret sitelerine örnektir. Kısa zamanda parlamaya başlayan bu e-ticaret siteleri doğru kullanıcı stratejisi ile büyük satış potansiyeli yakalamıştır. Bunlardan birinde satış yapmayı düşünüyorsanız görsellerinizin entegrasyonu veya yenilenmesi için de size yardım edebiliriz.
İlk online alışveriş sitesi yeni bir dönemde başladı. 1994 yılında ortaya çıkan Amazon, e-ticaret sitesi online alışverişin öncüsü olarak kabul ediliyor. Dünyanın ilk online alışveriş sitesi olarak bilinen Amazon’dan sonra, bir çok e-ticaret sitesi yayına girdi. Fakat hala en çok ses getiren alışveriş sitesi amazon kadar başarıyı yakalayacaklar mı ilerleyen dönemlerde göreceğiz.
Daha Fazla Bilgi Alabileceğiniz Muhteşem E-Ticaret Rehberine Göz Atın …
E-Ticaret ile ilgili google önbellek site içeriğimiz …

Dilek Esmer Baday

"Türk Web Bilişim" Kurucusuyum. 1988 yılında Ankara' da doğdum. 2007 yılında ilk reklam ajansımı açtım. Geniş bir kitle tarafından "seo danışmanı" olarak bilinirim. "İmkansızı mümkün kılmaya inanıyorum, çünkü pes etmek hiç eğlenceli değil." diyerek kendi alanımda zor projelere imza attım. Web Site Tasarımı, Seo Uzmanlığı, Reklam, Medya Yönetimi, E-Ticaret, Marka Yönetimi ve Kurumsal Kimlik alanlarında kendimi sürekli geliştirdim. Markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular, garantili sonuçlar üretirim. İyi bir içerik üretcisi olduğum söylenir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz sayılı uzmanlardan biri olarak bilinirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu