Sanal MağazaE-TicaretPazarlama

E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti Veren Güncel Ekip Faaliyetleri

Profesyonel E-Ticaret Danışmanlık Ajansları neler yapar, fiyat tarifeleri, özellikleri ve hizmetleri hakkında güncel bilgiler burada …
E-Ticaret danışmanı, online satış yaptığınız web sayfalarınız için sürekli olarak güncelleme ve takip yapan dışardan bir hizmet elemanıdır.
E-ticaret hizmeti veren firmalar : E-Ticaret, sanal mağaza yönetimi, kurulumu, çalışmaları ve hizmeti gibi genel konuları sitemizde sürekli açıklıyoruz. Fakat kulaklara aşına olmaya başlayan yeni tanımlar var.
Profesyonel e ticaret hizmeti veren firmalar bir web sitesini tamamlayıp teslim etmek yerine sitenizin takibini de üstleniyor. Neredeyse size yapacak hiç bir iş kalmaz.
Şimdi gelin aşağıda e-ticaret danışmanlığı ile ilgili ve var ne yok inceleyelim ;

E-ticaret Danışmanı Ne İş Yapar?

Profesyonel bir e-ticaret danışmanı online satış yaptığınız web sitesinin tüm sürecini takip eden kişidir. Satışını yaptığınız ürünlerin çeşidi ne olursa olsun, online mağazanızın başında sürekli siparişleriniz, müşteri talepleri, online destek gibi işlerle uğraşacak profesyonel bir uzman gerekir. E-ticaret danışmanı da tüm bu süreçleri takip eder. Raporlar. Sanal bir asistan görevi yapar.

  • Web sitenizde eksik olan veya yeni gelen ürünlerin girişini yapar.
  • Siparişlerinizi takip eder.
  • Müşterilerinizle ilgilenecekler.
  • Yeni içerikler ve kampanyalar ile sitenizi sürekli olarak geliştirir.
  • Görseller ve banner tasarımları ile yeni ürünlerinizi veya kampanyalarınızı duyurur.
  • Web sitenizdeki hatalar ile 7/24 ilgilenir.
  • Sitenizi güncel tutar.
  • Satış stratejileri geliştirir.
  • Tüm süreçleri size aylık veya haftalık olarak raporlar.

E-ticaret Danışmanlık Ajansı

Ajans niteliği taşıyan kuruluşlar genelde danışmanlık hizmeti verir. Reklam ajansları faaliyetlerinin yanı sıra e-ticaret, web sitesi takibi, yayınlanması, yazılımı gibi işlere aşınadır. Sizin için bir danışman tahsis eder ve bu danışmanların eğitiminden ve faaliyetinden sorumlu olur. Sanal mağazanız ile ilgilenen danışmanları bu ajanslar bünyesinde eğitir ve sitenizin takip edilmesini sağlar.
Bizimle e-ticaret danışmanlığı yapan 711 uzman uzaktan kontrol ile mevcut müşterilerimizin mağazalarının takibinde görevlidir. E-Ticaret danışmanlığı için hem pazarlama deneyimi hem de yazılım deneyimi ve uzmanlığı olan ekip arkadaşları ile çalışıyoruz. İlgili bölümlerden mezun olmuş ve en az 5 yıl e-ticaret deneyimi olan herkesi bizimle çalışmaya bekleriz.

E-Ticaret Satış Danışmanı

E-Ticaret satış danışmanı sadece satışlar ile sorumlu kişidir.  Bir mağazanın satış temsilciliği görevini üstlenmiştir. Satış danışmanları teknik konularla değil direkt olarak müşterilerle ilgilenir sipariş notları alır firmaya iletirler.
E-Ticaret Ajansı İçin Daha Fazla Bilgi 

Dilek Esmer Baday

"Türk Web Bilişim" Kurucusuyum. 1988 yılında Ankara' da doğdum. 2007 yılında ilk reklam ajansımı açtım. Geniş bir kitle tarafından "seo danışmanı" olarak bilinirim. "İmkansızı mümkün kılmaya inanıyorum, çünkü pes etmek hiç eğlenceli değil." diyerek kendi alanımda zor projelere imza attım. Web Site Tasarımı, Seo Uzmanlığı, Reklam, Medya Yönetimi, E-Ticaret, Marka Yönetimi ve Kurumsal Kimlik alanlarında kendimi sürekli geliştirdim. Markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular, garantili sonuçlar üretirim. İyi bir içerik üretcisi olduğum söylenir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz sayılı uzmanlardan biri olarak bilinirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu