Web TasarımWeb Sitesi Tasarımı

Basit Web Sitesi Bilişim Firması Web Ajans

Basit Web Sitesi: Basit kolay kullanımlı kurumsal veya bireysel bir web sitesine ihtiyacınız varsa gün içinde tasarımı hemen yapılarak yayınlanan web siteleri tasarlıyoruz. E-Ticaret ve Ürün Tanıtım Sitesi gibi ağır sitelerde de çözümlerimiz çok basit …

Basit E-Ticaret Sitesi

Herhangi bir gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazada olduğu gibi, e-ticaret sitenizin müşterileri çekmek için dikkatle seçilmesi gerekir.
Bu sadece şık grafikler ve hareket efektleri meselesi değil.

Tasarımınızın sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaratan UX ilkelerini kullanması gerekir, bu nedenle son ödeme aşamasına kadar ulaşan harika bir mağaza oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz. Üstelik basit ve kullanışlı olacak.

Rekabetçi olmasının yanı sıra markanızın değerini açık ve kasıtlı bir stille yansıtacak e-ticaret siteleri yapıyoruz. Profesyonel, birleşik bir “görünüme” sahip olmak, alıcılara işletmenizin neyle ilgili olduğu hakkında bir fikir verir ve ürünlerinizin değerinin bir göstergesi olarak tasarlanır.

Bugüne kadar e-ticaret ile ilgili bütün duyduklarınızı unutun. E-Ticaret web tasarımdan öte internetteki dükkanınızı tasarlar ve satış odaklıdır. Bizler e-ticaretleri seo ile taçlandırarak satış yapmanızı sağlamak için tüm gerekli işlemleri hazırlarız.

Kolayca basit, güzel bir çevrimiçi mağaza oluşturun

Güzel temalar ve beklediğiniz şekilde çalışan, kullanımı kolay bir yönetici alanı kullanarak her zamankinden daha hızlı bir e-ticaret mağazanız olsun.

Ürünlerinizi satmayı, markanızı oluşturmayı ve hikayenizi anlatmayı kolay, hızlı ve uygun fiyatlı hale getirmeye adanmış bir web tasarım ajansıyız. Satış hacminde sınır yok, ürün listelemelerinde sınır yok, sözleşme yok, komisyon yok.

15 dakikada ücretsiz bir çevrimiçi mağaza kurun

Eşsiz ve profesyonelce tasarlanmış e-ticaret kurulumunu 15 dakikada yapıyoruz. Özel bir alan adı seçin ve ürünlerinizi ekleyelim yada aktaralım.  Size adım adım rehberlik edeceğiz.

basit-e-ticaret
basit-e-ticaret

Basit İnternet Sitesi

Bir web sitesi oluşturmak göz korkutucu bir şey gibi mi geliyor? İşletmeniz, kar amacı gütmeyen kuruluşunuz veya portföyünüz için bir web sitesi oluşturmayı erteliyor musunuz? Sizin yerinize basit diye nitelendirebileceğiniz web sitelerini yaklaşık 1 saatte oluşturuyoruz.

Basit bir web sitesi oluşturmak için nasıl yapacağınızı bilmenize gerek yok.

Basit bir web sitesi oluşturmak için pahalı bir tasarımcıya veya web geliştiricisine ihtiyaç duyduğunuz günler çoktan geride kaldı. Bugün tek ihtiyacınız olan bir domain yani alan adı seçmeniz.

Siz seçiminizi yaptıktan sonra uygun fiyata basit web siteleri tasarlıyoruz. Bir tema ve içerikden oluşan siteniz 1 saat içinde hazır. Yaklaşık 500 – 1000 tl arası harcayarak güzel bir web sitesini sizin için oluşturuyoruz.

Ve işte önemli olan: Başarılı bir iş kurmak ve büyütmek istiyorsanız, bir web sitesi şarttır.
İnsanların% 97’si yerel bir işletme ararken internette arama yapıyor.

 

basit-internet-sitesi
basit-internet-sitesi

Basit Site Kurma

Kullanımı kolay ve basit bir web sitesi kuracaksanız html şablonları tercih edebilirsiniz. Size bazı seçenekler göstererek dilediğiniz tasarımı seçmenizi sağlayabiliriz. Daha sonra bize görsellerinizi ve içeriklerinizi gönderdiğinizde biz bu içerikleri web sitenize google optimize kurallarına uyarak hazırlıyoruz.

Basit bir web sitesinden kasıt anasayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz ve iletişim den oluşan bir web sitesi ise tasarımınız 1 saatte hazır. Hemen bize ulaşarak internetteki yerinizi alın.

basit-site-kurma
basit-site-kurma

Bilişim Web Tasarım

Bilişim firmalarının uyguladığı web tasarımı, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Genellikle yazılım geliştirmeden ziyade web sitesi geliştirmenin kullanıcı deneyimi yönlerini ifade eder.

Web tasarımı eskiden masaüstü tarayıcılar için web siteleri tasarlamaya odaklanırdı; ancak, 2010’ların ortalarından bu yana, mobil ve tablet tarayıcılar için tasarım giderek daha önemli hale geldi.

Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda iyi çalışan web siteleri tasarlamak için en yaygın yöntemlerden ikisi, mobil uyumlu ve uyarlanabilir tasarımdır. Mobil uyumlu tasarımda içerik , ekran boyutuna bağlı olarak dinamik olarak hareket eder ; mobil tasarımda, web sitesi içeriği, ortak ekran boyutlarıyla eşleşen düzen boyutlarında sabitlenir.

Bu bakımdan zorluklar yaratabileceğinden, tasarımcılar işlerinin nasıl görüneceğine dair temkinli olmalıdır. Özet olarak bir bilişim web tasarım firması seçerken ortaya koydukları örnek web sitelerine bakın. 

bilisim-web-tasarim
bilisim-web-tasarim

Bir Web Ajans

Bir web ajans, bir web sitesinin görünümü, düzeni ve bazı durumlarda içeriği üzerinde çalışır. Örneğin görünüm, kullanılan renkler, yazı tipi ve görüntülerle ilgilidir. Düzen, bilginin nasıl yapılandırıldığını ve kategorize edildiğini ifade eder .

İyi bir web tasarımının kullanımı kolaydır, estetik açıdan hoştur ve web sitesinin kullanıcı grubuna ve markasına uygundur. Çoğu web sayfası basitliğe odaklanılarak tasarlanmıştır.

Böylece kullanıcıların dikkatini dağıtabilecek veya kafasını karıştırabilecek hiçbir gereksiz bilgi ve işlev görünmez. Bir web ajansı çıktısının temel taşı hedef kitlenin güvenini kazanan ve güçlendiren bir site kurması olduğundan, mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel kullanıcı hayal kırıklığına uğramadan web sitelerinde gezinebilir.

web-ajans
web-ajans

 

Bahçelievler Web Tasarım

Bahçelievler bölgesi için bir web tasarım firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren web sitesi tasarımı, ürün tanıtım siteleri, e-ticaret veya kurumsal web tasarım içerikleri ve tasarımları geliştiren Türk Web yanınızda.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, uzaktan destek hizmetimiz ile web siteleriniz 2 iş gününde hazır ve yayında! E-Ticaret web siteleriniz için ürün resimlerinizi bize göndermeniz yeterli.

Kurumsal web sitesi tasarımlarında ise 24 saatte yayında basit web siteleri sahibi olun. Trafik ve müşteri çekecek en bilinmeyen yöntemleri uyguluyoruz.

bahcelievler-web-tasarim-e-ticaret-seo
bahcelievler-web-tasarim-e-ticaret-seo

Başakşehir Web Sitesi

Kısaca Başakşehir bölgesi için web tasarım ve e-ticaret uzaktan destek hizmetimiz ile kurumsal web tasarım, e-ticaret, e-mağaza ve seo optimizasyonu hizmetleri veriyoruz.

Böylece dünyanın en gelişmiş yazılımları ile internetteki vitrininizi tasarlıyoruz. Hatta günümüzde ticaretin google sıralaması ile alakalı olduğunu ve piyasaları bu sıralamanın belirlediğini biliyor muydunuz ?

Sadece web tasarım değil ticari müşteri pörtföyünüzü genişletecek yazılımlarla birinci sırada olmanızı sağlıyoruz.

basaksehir-web-tasarim-e-ticaret-seo
basaksehir-web-tasarim-e-ticaret-seo

Batıkent Web Tasarım

Batıkent için web sitesi tasarımı, seo , e-ticaret gibi hizmetlere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Web sitesi geliştirme konusunda en teknik çalışan firmalar Türkiye’de yer alıyor!

Batıkent’de web tasarım ajansı bulmanıza yardımcı olacak en iyi firmanın diğerlerinden farklı çalışmalar yürüterek dijital pazarlama konusunda yetenekli olmasıdır.

Dünya çapında binlerce birinci sınıf pazarlama şirketinden oluşan bir veritabanı sağladık. Şirketinizin veya firmanızın intertteki vitrinini hazırlarken nelere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Sırasıyla uyguluyoruz.

batikent-web-tasarim
batikent-web-tasarim

Son Olarak;

Daha Fazla Web Tasarım

Google

Dilek

"Türk Web Bilişim" Kurucusuyum. 1988 yılında Ankara' da doğdum. 2007 yılında ilk reklam ajansımı açtım. Geniş bir kitle tarafından "seo danışmanı" olarak bilinirim. "İmkansızı mümkün kılmaya inanıyorum, çünkü pes etmek hiç eğlenceli değil." diyerek kendi alanımda zor projelere imza attım. Web Site Tasarımı, Seo Uzmanlığı, Reklam, Medya Yönetimi, E-Ticaret, Marka Yönetimi ve Kurumsal Kimlik alanlarında kendimi sürekli geliştirdim. Markanızın bilinirliğini artıran yöntemler uygular, garantili sonuçlar üretirim. İyi bir içerik üretcisi olduğum söylenir. Web sitelerinizi teslim etmek isteyeceğiniz sayılı uzmanlardan biri olarak bilinirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905422920374